SUPERAntiSpyware: Ücretsiz kötü amaçlı yazılımlardan koruma programı

SUPERAntiSpyware Free Edition, taramalar üzerinde tam kontrol imkanı sağlayan, casus ve kötü amaçlı yazılımlardan çok yönlü korunmak için kullanabileceğiniz ücretsiz anti-malware ve anti-spyware programı.

SUPERAntiSpyware ve benzeri programların amacı bellidir. Özellikle casus yazılım ve zararlı yazılım konusunda uzman olması, antivirüs programlarının yeterli olmadığı zamanlarda kullanacağınız programlardır. Çünkü antivirüs programlar, casus yazılımlar konusunda etkili bir çözüm sağlamazlar. Bu tarz güvenlik programları ile ilgili yazı yazdığımda her zaman söylüyorum, tam koruma sağlayan her ne kullanıyorsanız onun yanında her zaman casus yazılım ve zararlı yazılımlardan koruma sağlayan programları kullanın.

Teknoloji alanındaki haberleri takip ediyorsanız, son zamanlardaki casus yazılımların ne kadar etkili sonuçlar ortaya koyduğunu görmüş olmalısınız. Tüm dünya etkilendi bu durumdan. O yüzden özellikle zararlı yazılımları temel olarak alan programları kullanmaya özen gösterin.

SUPERAntiSpyware Free

Bu ücretsiz program, casus yazılım ve zararlı yazılım konusunda en kapsamlı tarayıcılardan biridir. Çok boyutlu tarama ve sorgulama teknolojisi casus yazılımları tespit etmede etkilidir. Bu tarz programların kullanımı çok kolaydır. Programı indirin, kurulumu yapın ve çalıştırın. İlk önce bir tarama yapmanız gerekir. Tam, hızlı ve özel taramalardan birini seçin. Sabit sürücüler, çıkarılabilir sürücüler, bellek, kayıt defteri, kişisel klasörler ve daha fazlası için özel ve detaylı taramalar yapmanıza imkan sağlar.

Tarama tamamlandıktan sonra, eğer bilgisayarınızda zararlı ve casus yazılım tespit ederse, bunu listeleyecektir. Bundan ne yapacağınıza siz karar verebilirsiniz. İsterseniz hemen kaldırabilirsiniz. Evet yapacaklarınız bu kadar.

Programın özelliklerine değinmek istiyorum. Virüsleri, zararlı yazılımları, casus yazılımları bulma ve kaldırma konusunu anladık. Bilgisayarı yavaşlatmadan çalışmaktadır, bilgisayarınızda mevcut olan anti-spyware veya anti-virüs programları ile çakışmaz. İnternet bağlantısını, masaüstleri, kayıt defteri düzenlemelerini ve daha fazlasını onarma konusunda da yardımcı olacaktır.

Gerçek zamanlı engelleme özelliği sayesinde, bilgisayarınızı 7/24 saat güvende tutar ve potansiyel olarak zararlı yazılımların yüklenmesini veya yeniden yüklenmesini engeller. Bilgisayarınızın zararlı yazılımlardan arındırılmış olduğundan emin olmak için Hızlı, Tam veya Özel Taramaları zamanlayarak günlük veya haftalık olarak tarayarak, casus yazılımları otomatik olarak kaldırma yeteneğine de sahiptir.

SUPERAntiSpyware Free indir

SUPERAntiSpyware Free ücretsiz zararlı yazılımlardan koruma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için SUPERAntiSpyware Free indir (30 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir