Synthesia: PC ve akıllı cihazlar için ücretsiz piyano programı

Piyano çalmayı biliyorsanız veya çalmayı öğrenmek istiyorsanız, Windows, Mac OS X bilgisayarda, Android ve iPad mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Synthesia ücretsiz piyano çalma programını kullanabilirsiniz.

Piyano çalmayı öğrenmenin en eğlenceli yollarından biri diyebiliriz. Çalmak için sadece bir şarkı seçin ve Synthesia, oynatmak için vurmanız gereken her tuşa vurgu yapar. Serbest oyunda çeşitli zorluk derecelerine sahip iyi şarkılar var ve premium sürümü kullanmak isterseniz daha fazlası var.

Synthesia ücretsiz piyano çalma programı

Synthesia indir

İster piyano öğrenmek isterse pratik yapmak için eğlenceli yeni bir yol için bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Synthesia’yı kullanarak milyonlara katılın.

Tercihleri nasıl ayarladığınıza bağlı olarak, doğru olanı öğrenene kadar duraklatabilir veya devam ettirmediyseniz devam edebilir ve son noktayı sabitleyebilirsiniz. Sıradan PC klavyenizdeki harflere dokunarak oynayabilir veya düzgün oynamayı öğrenmek istiyorsanız bir MIDI klavyesi takabilirsiniz.

Synthesia, bir elinizle veya her iki elinizle çalmanızı sağlar ve melodiyi uygulamak için belirli seçenekler (şarkı doğru nota gelene kadar duraklatılırken), ritim (şarkı sabit hızda ilerliyorsa) veya tam bir resital (tam hızla bir oyundur). Çalma işlemi bittikten sonra, performansını için bir not verilir.

Synthesia indir

Oyunun özelliklerine kısaca değinmek istiyorum. Sizin hızınıza göre çalma desteği vardır. Yani, melodi uygulamasında, Synthesia devam etmeden önce doğru notayı çalmanızı bekler. Herhangi bir şarkı için müzik notasını değiştirmek mümkündür. Veya, kapalı bırakın ve düşen notların tadını çıkarın. Sadece ne yapmak istediğinizi seçin. Geri kalanını Synthesia sizin için oynatacak, böylece hedefinize odaklanabilirsiniz.

Uygulama içerisinden 150 şarkı sizi bekliyor. Müzik Mağazasından gelen her şarkıyı veya bulabileceğiniz veya oluşturabileceğiniz herhangi bir MIDI dosyasını oynatın.Yakındaki aydınlatmalı klavyenizdeki melodi uygulamasında gelecek notlara bakabilirsiniz. Zorlu akorları daha hızlı bulmak mümkündür.

Bu ücretsiz uygulama sürekli olarak güncellenmektedir. Güncellemeler ile, daha fazla şarkı, daha fazla dil desteği, daha modernizasyon ve bir çok düzeltme gelmektedir.

Synthesia 10.3 indir

Synthesia ücretsiz piyano çalma programı Windows, Mac OS X, Android ve iPad cihazlar ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olanı indirin.

Windows için Synthesia indir (exe 3 MB)

Windows için Synthesia indir (zip 4 MB)

Mac OS X için Synthesia indir (5 MB)

Android için Synthesia indir (Google Play Store)

iPad için Synthesia indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir