Tek Tek PDF Sayfaları Kilitleme veya Gizleme Programı

İnternet ortamında en çok kullanılan belge türü PDF’dir. Popüler olmasının bir diğer önemli tarafı ise tüm cihazlarda aynı görünmesidir. PDF belgeleri, farklı görünmeden herhangi bir yazıcıda çoğaltılabilir.

PDF belgelerinin özelliklerinden biri de, diğer kişilerin belgelerinizi yazdırmaya, yazıları ve görüntüleri kopyalamaya karşı parola ile koruma sağlamasıdır. Ancak, dahili PDF güvenlik özelliklerini kullanarak PDF belgesinde seçili sayfaları tek tek koruyamazsınız.

Eğer PDF belgesindeki seçilen sayfaları bir şifre ile korumak veya kilitlemek isriyorsanız, PDF Page Lock programını kullanabilirsiniz. PDF belgesindeki bir veya daha fazla seçili sayfayı çok kolay gizler veya kilitler, bu sayede hiç kimse onları göremez. Elde edilen PDF dosyaları tüm PDF görüntüleme programları ile uyumludur.

PDF Page Lock ile PDF sayfaları kilitleme veya gizleme

PDF Page Lock programının kullanımı çok kolaydır. Bir PDF belgesi açmanız, gizlemek istediğiniz sayfaları seçmeniz ve ardından Lock (Kilitle) düğmesini tıklamanız gerekmektedir. Kilitlenen sayfaların sayfa önizlemesinde kırmızı asma kilit simgesi görüntülenecektir. Daha sonra PDF dosyasını kaydedebilir ve PDF belgesini kilitli sayfalarla kaydetmeden önce bir şifre soracaktır.

Bu dosyayı Foxit Reader veya Adobe PDF Reader gibi PDF görüntüleyici programınızda açarsanız, PDF belgesindeki kilitli sayfayı göremezsiniz, bunun yerine büyük bir karanlık kilit görürsünüz. Gizli içeriği ortaya çıkarmak için bu PDF dosyasını bir PDF düzenleyicide bile açamazsınız. Sayfaları göstermenin veya açmanın tek yolu PDF Page Lock programının kendisidir.

PDF Page Lock, bir PDF belgesindeki sayfaları tek tek kilitlemenin veya gizlemenin en kolay yoludur. Bir PDF belgesindeki bazı sayfaları birilerine göndermeden önce hızlıca gizlemek istediğinizde gerçekten yardımcı olacaktır.

PDF Page Lock indir

PDF Page Lock ücretsiz PDF sayfaları kilitleme veya gizleme programı Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

PDF Page Lock indir (12 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir