Tekken Mobile ön kayıt nasıl yapılır?

Dövüş oyunu dendiği zaman akla hemen Mortal Kombat, Street Fighter, King of Fighters ve Tekken gelir. Tekken oyununun, diğerleri kadar tarihsel bir başlangıcı olmaması özel bir durumdur. Tekken, ilk PlayStation ile geldi ve o zamandan beri her nesil için bir yayın buldu. Şimdi, Sega ve Nintendo çizgilerini takip eden Bandai Namco’nun Tekken, iOS ve Android için yol alıyor ve kaçınılmaz olarak daha nesiller boyunca devam ettiği için Mishima klan destanını yaşayabilirsiniz. Tekken için ücretsiz ön kayıt yaptırıp, erken erişime ve bonus içeriğe nasıl erişebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Tekken Mobile için Ön Kayıt yapma

Tekken Mobile oyunu indir
Tekken Mobile web sayfası

Genellikle oyunlar sizi doğrudan Play / App Store’dan ön kayıt yaptırmanıza izin verir, ancak Tekken’in lansmanı biraz kalabalık kaynak kilidi ile başlar. Kayıt olan ve bağlantıları paylaşan kişi sayısı arttıkça, oyun piyasaya çıktığında alınan ikramiye de büyük olacaktır.

Başlamak için Tekken Mobile sitesini ziyaret edin. Hoş geldin ekranından sonra, şimdiye kadar hangi bonusun kilidini açtığını kontrol etmek için aşağı kaydırın. Kayıt sayfasını görmek için daha aşağı doğru ilerleyin. Bilgilerinizi, platformunuzu girin ve SUBMIT düğmesine basın.

Tekken Mobile oyunu indir
Tekken Mobile ön kayıt için gerekli bilgileri girme.

İndirme hazır olduğunda onaylama e-postası alacaksınız. Kanada’daki iOS kullanıcılarına oyuna erken erişim hakkı verildi. Dünya çapında yayınlar yakında yayımlanmalıdır.

Tekken Mobile oyunu indir
Tekken Mobile ön kayıt tamamlandı.

Niye beklemeli?

Ne yazık ki, video oyunları konsoldan mobil cihazlara sorunsuz bir şekilde geçmiyor. Mekanik kaybı var ya da kontrollerin sorunsuz çalışması için çok karmaşık. Bunu telafi etmek için, geliştiriciler kontrolleri basitleştirir. Tekken, jest tabanlı olan benzer şekilde basitleştirilmiş kontrollere sahiptir. Hareket etmek için hızlıca kaydırın, vurmak için ekranın sağ tarafında hafifçe vurun, güç hareketleri için uzun basın, engellemek için sol tarafa basın.

Kariyer modu, seviyenizi yükseltirken ve iyileşirken savaşan dallara geçmenizi sağlayacaktır. Başlamak için bazı karakterler olacak ve 100 karaktere kadar kilidi kaldırabilirsiniz. Her ne kadar aşırı hayranlar modifiye edilmiş oyuna itiraz edebilirlerse de, yeni oyuncuların adapte edilmesi daha kolaydır.

Tekken, saklanan ağır videoları hareketsiz görüntülerle değiştirdi. Bununla birlikte, serinin hayranları sesin yanı sıra ekrandaki düzen hakkında nostaljik hissedeceklerdir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir