Trillian İndir – Tüm sohbet ve sosyal paylaşım ihtiyaçlarınız için tek bir uygulama

Çevrimiçi durumdaysanız, arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız ile iletişim kurmak için mesajlaşma ve sohbet uygulamalarına ihtiyaç duyarsınız. Herhangi bir mesajlaşma programı kullanıyorsanız, konuşmak için aynı programların karşıdaki kullanıcıda da olması gerekir. Örneğin, Skype, Facebook veya Twitter kullanıyorsanız ve mesajlaşmak istiyorsanız, sadece bu sosyal ağlar üzerinden konuşabilirsiniz. Yani Facebook kullanıcısı Skype kullanıcısına mesaj atamaz. Ama bu artık tarih oluyor. Trillian, çeşitli sohbet ve sosyal ağlara erişmenizi sağlayan tüm sohbet ve sosyal paylaşım ihtiyacınız için gerekli olan tek bir uygulamadır.

Trillian

Trillian, Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve Web gibi çeşitli platformlar için kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulama birden fazla cihazda kolayca kullanılabildiği için, sohbet geçmişinizi cihazlar arasında otomatik olarak senkronize eder. Fakat Trillian sadece sohbet etmek ve mesajlaşmakla kalmaz, aynı zamanda Facebook‘taki durumunuzu güncellemek, Twitter‘da yazıları twitter’da yayınlamak için kullanılabilir.

Trillian indir

Grup sohbetleri

Uygulamaya eklenecek grup sohbetin yanı sıra Skype desteği de var. Bu özellikler eklendikten sonra, Trillian’ı vazgeçilmez bir sohbet aracı yapmak için yapılması gereken çok şey yok. Böyle bir dosya paylaşımı gibi bir sohbet istemcisinden bekleyeceğiniz diğer özellikler de burada bulunabilir ve etkileyici özelliklerine rağmen, Trillian az yer kaplayan ve hızlı performansa sahiptir.

Trillian uygulamasının Mac sürümü biraz iyi görünmese de, Windows sürümü cezbedici bir görünüme sahiptir. Her şey beklendiği gibi çalışır, ancak arayüz tam anlamı ile mükemmel sayılmaz.

Trillian’a olan tüm bağlantılar TLS ile güvence altına alınır, verileriniz size aittir ve reklam amaçlı kullanılmaz; güvenlik konusundaki proaktif yaklaşımları, verilerinizi güvence altına almak için her zaman sahnelerin arkasında çalışıyor demektir.

Trillian indir

Trillian pek çok mesajlaşma uygulamalarını ve sosyal ağları içinde barındıran, tek bir yerden tüm hizmetleri kullanmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümünü indirin.

Windows için Trillian indir (19MB)

Mac OS X için Trillian indir (Mac App Store)

Linux için Trillian indir

Android için Trillian indir (Google Play Store)

iOS için Trillian indir (Apple App Store)

Web için Trillian uygulamasını kullan (Web)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir