Tüm Tweetleri programsız bir kerede nasıl silebilirim?

Kuşkusuz, Twitter, en iyi mikroblog sitelerinden biridir. Twitter’ı uzun süre kullandıysanız ve şimdi profilinizi herhangi bir nedenle temizlemek için eski tweet’lerinizi veya tüm tweetleri silmek isteyebilirsiniz. Elbette, birer birer tweet silebilirsiniz, ancak yüzlerce hatta binlerce tweetiniz varsa çok zaman harcamanız gerekecektir. Tüm tweetleri bir kerede silmek için bu ücretsiz online araçları inceleyin.

Herhangi bir program yüklemeden ve kurulum yapmadan, programsız tüm tweetleri silmek ister misiniz? İşte sizin için en iyi ücretsiz online araçları sıraladık.

Tüm Tweetleri silmek için en iyi web siteler

Aşağıdaki araçlar, bilgisayarınıza kurulum yapmanızı gerektirmez. Online araçlar olduğu için, web siteleri ziyaret edin ve Twitter hesabınıza giriş yaparak tüm tweetleri kolayca silin.

1] Tweet Deleter

Tüm Tweetleri silme

Bu ücretsiz araç, tüm tweetleri toplu olarak silmenize olanak tanıyan en iyi, ücretsiz ve kullanımı kolay web uygulamalarından biridir. Bu basit seçeneğin yanı sıra, bir anahtar kelime kullanarak tweetler arayabilir, bir zaman aralığı seçebilir ve o zaman diliminde tweetlenen her şeyi silebilirsiniz. Web sitesine gidin, Twitter ile oturum aç düğmesini tıklayın ve hesabınıza erişmek için bu uygulamayı yetkilendirin. Bunu takiben, yukarıda belirtildiği gibi tüm seçenekleri alırsınız.

Tüm Tweetleri silmek için Tweet Deleter web sitesine gidin.

2] Twit Wipe

Twit Wipe, Tweet Deleter kadar seçenek sunmuyor olsa da, işi oldukça iyi yapar ve bu güvenilir bir araçtır. Tüm tweetleri bir kerede hesabınızdan silmek için ekranınızda yalnızca tek bir seçenek bulabilirsiniz. Web sitesine gidin, Get Started (Başlayın) düğmesine tıklayın ve Twitter hesabınızı kontrol etmek için yetkilendirin. Bundan sonra, iki seçenek elde edersiniz; Evet ve hayır. YES düğmesine basarsanız, tüm tweetleriniz silinecektir.

Tüm Tweetleri silmek için Twit Wipe web sitesine gidin.

3] Tweet Delete

Bu, tercih edilmesi gereken çok eski fakat kullanışlı ve güvenilir bir seçenektir. Gerçekten de toplu olarak tüm tweetleri silebilirsiniz. Ancak bu araç esas olarak birkaç gün veya aylık olan tweetleri silmek için tasarlanmıştır. En az bir hafta, en fazla bir yıl kadar olan tweetler silebilirsiniz. Bu aracın en iyi parçası, eski tweet’lerinizi otomatik olarak silmesine izin verebilirsiniz. Dolayısıyla eski tweet’leriniz hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu aracı kullanmak için, web sitelerini ziyaret edin, Twitter ile oturum aç düğmesini tıklayın ve bu uygulamayı yetkilendirin. Bundan sonra, zamanlamayı ayarlama seçeneğini bulmalısınız.

Tüm Tweetleri silmek için Tweet Delete web sitesine gidin.

4] Delete All My Tweets

Bu, Twit Wipe gibi çok basit bir araçtır. Ancak, herhangi bir sorun olmadan, daha hızlı yapmaktadır. Bu araçla ilgili tek sorun bir kerede 1000’e kadar tweet silebilmesidir. Web sitesine göre, eğer 1K’dan fazla tweetiniz varsa ve hepsini kaldırmak istiyorsanız, işlemi tekrarlamanız gerekiyor. Bu siteyi Twitter hesabınıza erişmesi için yetkilendirdikten sonra tweetlerinizi toplu olarak silmek için Yes, I’m sure (Evet, eminim) butonuna tıklayın.

Tüm Tweetleri silmek için Delete All My Tweets web sitesine gidin.

5] Tweet Eraser

Bazı ince ayar seçenekleri ile bazı ücretli hesap seçenekleri olsa da, ücretsiz hesap sahipleri aynı anda tüm tweetleri kaldırmak için bunu kullanabilir. Bu aracın en iyi yanı, tarihe, retweet’lere, favorilere vb. göre tweetleri filtreleyebilmenizdir. Ayrıca, anahtar kelime ile de arama yapabilirsiniz. Bu aracı kullanmak için, Tweet Eraser web sitesine gidin, ücretsiz planı seçin ve Twitter hesabınızla oturum açın. Bunu takiben, Tweetler sayfanıza gidin, neyi silmek istediğinizi seçin ve Delete Tweets (Tweetleri Sil) düğmesine tıklayın.

Tüm Tweetleri silmek için Tweet Eraser web sitesine gidin.


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir