TypingMaster: Windows için ücretsiz on parmak programı

TypingMaster, hızlı yazmakla ilgili sorun yaşayanlar için, yeteneklerini geliştirmeye ve daha etkili bir şekilde iletişim kurmaya yardımcı olan ücretsiz on parmak programıdır.

Birçok insan, hızlı ve verimli bir şekilde yazabilmek söz konusu olduğunda, iyi bir mücadele etmeleri gerekir. Yazma işleminin yapabildiğiniz kadar eksik olduğunu fark ederseniz, özellikle yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olmak ve daha kolay ve verimli yazmanıza izin vermek için yapılan TypingMaster olarak bilinen bir yazılım programı var. Program, her gün yazdıkça uygulayabileceğiniz farklı teknikler öğretmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu, daha az yazım hatası yapmanızı sağlar ve hızlı yazma becerinizi artırmaya yardımcı olur.

Typing Master

TypingMaster indir
Typing Master, Q klavye üzerinde kullanabileceğiniz yazma becerisini geliştirmek için ücretsiz on parmak programı.

TypingMaster, özellikle insanların yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış indirilebilir bir yazılım programıdır. Programda, her gün kullanabileceğiniz çeşitli dersler bulunmaktadır ve bunlar özellikle yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dersler size yazmanın farklı yollarını öğretecek, böylece yaptığınız işte daha verimli olursunuz ve belgeleri daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu derslerin yanı sıra, ders boyunca tüm pratik testleri de yaparak, ne yaptığınızı ve öğrenmekte olduğunuz dersler nedeniyle yazınızın gelişip gelişmediğini görebilirsiniz.

TypingMaster, on parmak programları arasında en iyilerden biridir. Daha verimli yazabildiğiniz zaman, hata yapma konusunda endişelenmeden daha hızlı ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

TypingMaster sizin için ne yapabilir?

Bu özel yazılım programı her çeşit insan için kesinlikle idealdir. On parmak yazmaya yeni başlayanlar için veya yazma hızını daha da geliştirmek isteyenler için ideal bir programdır. Bu özel program, onu kullanmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir ve sadece yazmak istediklerinin eşdeğer olduğunu bilmek isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir.

TypingMaster indir

Programdaki çeşitli testler ve ders planları nedeniyle, yazım becerilerini geliştirmek sizin için kolay ve etkili olacak. On parmak yazmayı çok istiyorsanız günde bir ders yapabilir veya tüm dersi birden çok kez yapmayı düşünebilirsiniz. Bu inanılmaz programı günlük hayatınızda nasıl kullandığınız tamamen size kalmış, ancak asıl amaç yazma becerilerinizi geliştirmektir.

Yazma becerisini artırmak için TypingMaster kullanın

TypingMaster özellikle kullanıcılar düşünülerek oluşturulmuştur. Bu, özellikle yazarak becerilerini hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Bu programı sadece indirip kullanmayı seçen herkes için mükemmel olduğu için yazarken harika olmak zorunda değilsiniz. Bir çok insan becerilerini geliştirmede yararlı bulduklarından, yeni başlayanlar için de özellikle zordur. Çevrimiçi olarak konuştuğunuz kişilerle daha iyi iletişim kurabilmek için, bu programı kullanıp günlük hayatınıza entegre olduğunuz sürece daha hızlı yazabilirsiniz.

TypingMaster indir

TypingMaster kullanımına başlamak

TypingMaster’ı kullanmaya başlamak için ilk önce bilgisayarınıza indirin. Ardından, programı açıp derslere başlayın. Her dersin ardından, yazarken ne yaptığınızı gösteren bir uygulama testi bulacaksınız. Ayrıca, geri dönüp istediğiniz bir ders planını tekrar deneyerek, bir sonraki işleme geçmeden önce belirli bir beceriyi sürekli olarak geliştirebilirsiniz.

Bu programın diğer bir faydası, indirmenin ve kullanmanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Programa bilgisayarınıza indirirken her şeye erişilebildiğinden belirli özelliklerin sizin için mevcut olmadığı konusunda endişelenmeniz gerekmez. Dünyanın dört bir yanındaki birçok kişi bu programı kendi hayatlarında faydalı bulmaktadır; çünkü çevrimiçi iletişim kurmaya çalıştıklarında daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yazarken onlara yardımcı oluyor.

TypingMaster 10 indir

TypingMaster Typing Test ücretsiz on parmak programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Windows için TypingMaster indir (6.23MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir