Ücretsiz Cafe ve Restoran Programı (PC ve Android)

Cafe, restoran ve bar işletmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz program. Windows bilgisayara indirebilir, Android veya iOS mobil cihazınız üzerinden de kullanabileceğiniz başarılı bir program olduğunu düşünüyorum.

İnternette ücretsiz restoran programı bulmak pek mümkün değil. Bu nedenle NegroPos program yapımcılarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek isterim. Bu ücretsiz restoran programı sayesinde, işinizi daha kolay yönetebilir, müşterilerinize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

Daha öncesinde kaliteli hizmetler sunan ücretli cafe ve restoran programlarına da göz atabilirsiniz.

NegroPos ücretsiz cafe / restoran programı

Daha öncede söylediğim gibi, hem Windows bilgisayarından hemde Android ve iOS mobil cihazınızdan kullanabilirsiniz.

Bilgisayar programı:

Paket servis yönetiminden, masa adisyonlarına hepsini bilgisayardan kolayca yönetebilirsiniz. Siparişlerin ve adisyon takibini yapmanın yanı sıra personel maaşı, avans ve izinlerden, ön muhasebeye kadar hepsini bu program ile yapmanız mümkündür.

Stok ve ciro takibi yapmak, detaylı rapor elde etmek ve analizlere kadar tüm işletmenizin işlerini bu ücretsiz restoran programı ile yapın.

Android ve iOS uygulaması:

NegroPos Restoran – Cafe & Bar Programı mobil uygulaması ile Android ve iOS telefonlarınızı veya tabletlerinizden tüm adisyon işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu programı kullanacağınız tüm cihazlar ana bilgisayar ile her saniye senkronize olmaktadır. Yani telefondan yaptığınız bir işlem anında ana bilgisayar üzerinde gözükmektedir. Bu sayede karışık bir durum oluşmaz.

Tablet Menü:

Müşterilerinize eski katalog halinde sunulan menüyü artık bir kenara bırakın. Tablet menü sayesinde müşterilere hızlı ve görsel açıdan etkileyici hizmet sağlayabilirsiniz.

Müşteriler tablet uygulaması sayesinde garsona ihtiyaç duymadan uygulama üzerinden sipariş verebilirler.

En faydalı özelliği ise, bilgisayara veya mobil cihaza kurarken lisans gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur. Ücretsiz olduğu için sadece programı yükleyin ve kullanmaya başlayın. Sistem kullanımı ile ilgili dökümantasyon ve eğitim videolarına, program içerisinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

NegroPos programı ile neler yapılabilir;

İşletmenizde ki Adisyon Takibi, Paket Servis Takibi, Stok Yönetimi, Cari Hareketler, Ön Muhasebe ve Personel İşlemleri. Tüm bunları tek sistemde yapacak kadar güçlü bir altyapıya sahip olan NegroPos, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile hiç bir eğitim almadan sisteme dakikalar içerisinde adapte olmanızı hedefliyor.

NegroPos ücretsiz restoran programı indirin

NegroPos ücretsiz restoran programı Windows bilgisayar, Android ve iOS mobil cihazlar için uygun sürümler içermektedir. Aşağıdaki bağlantıdan programı cihazınıza indirebilirsiniz.

Windows PC için NegroPos restoran programını indirin (12 MB)

Android için NegroPos restoran uygulamasını indirin (Google Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir