Ücretsiz Cafe ve Restoran Adisyon Programı

Cafe ve restoran işletmenizde adisyon takibini rahatlıkla yapmanızı sağlayacak ücretsiz bir programı paylaşmak istiyorum. İşletmenizdeki işlemleri, bilgisayardan veya Android cihazlardan kolayca yönetmek istiyorsanız faydalı olacağını düşünüyorum.

Ücretsiz cafe ve restoran adisyon programı bulmanın zor olduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle, çok fazla alternatif bulmakta imkansız hale gelmektedir. Şuan bile sadece bir tane ücretsiz program hakkında konuşacağım. Çünkü başka alternatif yok. Eğer bu konuda bilgiye sahipseniz bizimle paylaşmanızı da isteriz.

NegroPos ismi ile karşımıza çıkan ücretsiz adisyon programı cafe, restoran, bar, beach ve club için kullanılabilir. Sizde bu işletmelerden birine sahipseniz bu programı kolayca kullanabilirsiniz.

NegroPos ücretsiz adisyon programı

Ben adisyon programı diyorum, size cafe, restoran programı deyin fark etmez, siparişleri, ürün stok bilgilerini takip etmek için yardımcı olacaktır.

PC ve Android cihazdan kullanabilirsiniz

NegroPos programını bilgisayardan kullanmak istiyorsanız bilgisayar sürümünü indirebilirsiniz. Yada Android telefon veya tablet üzerinden de kullanmak istiyorsanız mobil sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca her ikisi içinde kullanılabilir. Bilgisayar ve telefon arasında her saniye senkronize imkanı sağladığı için yapılan işlemler, NegroPos programının olduğu her cihazda anında okunur.

Lisans satın almanız gerekmez!

NegroPos ücretsiz bir programdır, lisans satın almanız gerekmez. Sadece programı veya mobil uygulamayı indirin ve kullanmaya başlayın.

Online siparişler

Kurumsal bir işletme olduğunuzu yansıtmak, hem menüleriniz hemde ürünleriniz hakkında bilgi içeren bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca paket servis yapan bir restorana sahipseniz, siteniz üzerinden online siparişleri alabilir ve gelen siparişleri bilgisayar veya mobil programında görüntüleyebilirsiniz.

Tablet Menü desteği

Tablet Menü desteği sayesinde, müşteriler menüye hızlı bir şekilde göz atabilir ve garson çağırma zahmetinden kurtularak kolayca uygulama üzerinden sipariş verebilir. Tek yapmanız gereken uygulama üzerinden işlemleri takip etmek. Bu sayede fazla çalışan sayısına gerek kalmaz.

Ücretsiz güncellemeler

Uygulama daha iyi hizmet için güncelleme yapmaktadır. Korkmayın, programı ücretsiz olarak kullandığınız için güncellemeleri de ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Yani anlayacağınız bu uygulama sayesinde herhangi bir ücret ödemeden cafe ve restoranı yönetebilirsiniz.

NegroPos ücretsiz adisyon programını indirin

Adisyon takibi, paket servis takibi, stok yönetimi, cari hareketler, ön muhasebe ve personel işlemlerinizi yapabileceğiniz NegroPos uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Windows PC için NegroPos restoran programını indirin (12 MB)

Android için NegroPos restoran uygulamasını indirin (Google Play Store)


2 yorum

  1. edip Yanıtla

    burası harike bir yer… bilgilendirmeleriniz için çok çok teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir