Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar ile Becerilerinizi Test Edin

Android, dünya genelinde en popüler akıllı telefon işletim sistemidir. Android’in daha iyi olmasının ve popüler olmasının nedenlerinden biri de, sunduğu uygulamaların diğerlerine göre daha çok olmasıdır. Her şeyden önce, oyunlar, Android’in son derece popüler olduğu bir alandır. Çeşitli türlerde çok sayıda oyun mevcuttur.

Oyun türlerinden en dikkat çekici ve en popüler olanı ise Android sonsuz oyunlarıdır. Sonsuz oyunlar dendiğinde de akla ilk gelen Subway Surfers oyunudur. Android ve iOS için Subway Surfers benzeri sonsuz koşu oyunları hakkında konuşmuştuk. Sonsuz oyunlar, adından da anlaşılacağı gibi bu oyunların pratik olarak sonu yoktur ve bir tanesi saatlerce oynayabilir.

Bununla birlikte, oyunların sadece sonsuz olması büyük bir oyun olması için yeterli değildir ve insanların sürekli oynamak istemelerinin sebebi, yeteneklerini veya becerilerini gerçekten test eden zorluk seviyesidir. Bazı oyunlar gerçekten çok zorlu seviyeler içermektedir ve oynayanlar için sinir bozucu olsa da, oynamaya devam ederler.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Bu yazımızda, Android için ilginç ve zorlu seviyeleri olan ücretsiz en iyi sonsuz oyunlar hakkında konuşmak istiyorum. Sonu olmayan sınırsız oyunlar için meydan okumaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, bu oyunlara bir göz atabilirsiniz. Sizinde eklemek istediğiniz oyunlar varsa, lütfen yorumlarınızla belirtin.

1. Alto’s Adventure

Alto’s Adventure, snowboard’u sevenlerin keyifle oynayacağı güzel bir oyundur. Oyuncu olarak göreviniz, karla kaplı dağlarda, görevleri tamamlamak için tüm katlanmış ve dönen yönleriyle Alto’ya rehberlik etmektir.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Zorlu şeyler yapmak için yolda çeşitli engeller sizi bekliyor. Bunlara Alto’yu durdurmak için kaya, sonsuz çukurlar ve meraklı yaşlılar dahildir.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Bu oyunda hiçbir aşama yoktur, bunun yerine oyunun seviyeleri var. Her seviyeyi geçerek, yeni yeteneklerin ve yeni oyuncuların kilidini açarsınız. Bazıları Alto’nun hızlıca geri döndüğünü veya dağların altından daha hızlı kaymasını sağlıyor. Genel olarak, bu oyun saatlerce eğlenceyi vaat ediyor ve oynamaya devam ederken kesinlikle bazı yeni beceriler öğreneceksiniz.

Android için Alto’s Adventure oyunu indir (Google Play Store)

2. 2048

Play Store’da Editörün Seçimi oyunu olarak seçilen 2048, şu anda en zorlu oyunlardan biridir. Oyunun amacı çok basittir. Tek yapmanız gereken, kareler şeklinde sunulan sayıları eklemeye devam etmek ve daha büyük bir sayı olan bir kare yapmaktır.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Her şeyi zorlu tutmak için, başlamakta olduğunuz birçok kareler var ve ilerledikçe sayı artmaya devam ediyor. Oyuncu olarak rolünüz, alanda en az sayıda kare olmasıdır. Temelde oyun tahmin etmenizi ve oynamanızı gerektirir. Mevcut durum ve gelecek senaryo ile ilgili olarak hareketin sonucunu gerçekten düşünmek zorundasınız.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Oyunun amacı 2048 numaralı kare oluşturmak olsa da, eminim ki o rakamın elde edilmesi için geçen zaman uzun sürecektir. Hatta, sinirden telefonu kırma noktasına bile gelebilirsiniz.

Android için 2048 oyunu indir (Google Play Store)

3. Break Liner

Roketler her zaman ilgimizi çeker. Bir roketten sorumlu olduğunuz bir oyunu hayal edin ve sorumluluğunuz sadece bir çizgi boyunca roketi hareket ettirerek yeni yüksekliklere taşımaktır. Kulağa çok basit geliyor değil mi? Ancak, bir bükülme var.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Oyun tarafından benimsenen yapay zeka motoru deseninizi tanır ve ondan öğrenir. Bunun anlamı, oyunu ne kadar iyi oynarsanız o kadar zor olur.

Oyunun size attığı çeşitli zorluklar vardır. Bu şekli değiştiren ve patlayan çizgileri ve çeşitli zorlukları içerir. Başarılı olmak için gerçekten hızlı olmak zorundasınız ve bu oyun kesinlikle el-göz koordinasyonunu artıracaktır.

Android için Break Liner oyunu indir (Google Play Store)

4. Smash Hit

Smash Hit, çelik bilyelerin yardımıyla cam nesnelerin kırılmasını içeren eğlenceli ve beceri isteyen bir oyundur. Bu oyunu oynadım ama çok fazla ilerleyemedim. Gerçekten dikkatli ve hızlı olmanın yanı sıra, hızınıza uygun olacak şekilde iyi atışlar yapmanız gerekir.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Bununla birlikte, oyun, camın parçalanmasını en gerçekçi biçimde yakalayan ve yeniden canlandıran parlak bir fizik motoru kullanıyor. Oyun, oyun taktiklerini öğrenmek için bir takım aşamalar sunmaktadır. Onları hakim bulduktan sonra, daha zor aşamalara geçebilir veya yapmanız gereken tüm nesneleri parçalamak olan bitmeyen Zen moduna geçebilirsiniz.

Bu oyunu oynarken çok dikkatli olmanız gerekir. Bir yanlış hareket ile tüm topları kaybedersiniz. Ancak, yeterince dikkatli iseniz, iyi ödüller alabilirsiniz. Fazla zarar vermeden devam ederseniz, aynı anda çekebileceğiniz birden fazla top şeklinde daha fazla güç kazanırsınız.

Android için Smash Hit oyunu indir (Google Play Store)

5. Snake vs Block

Oyununun ismindeki yılan kelimesine aldanmayın. Bu oyun, eski Nokia telefonlarda olan yılan oyunu kadar basit değil. Snake vs Block hızlı hesaplama ve el göz koordinasyonu gerektirir.

Oyunun amacı yılanın büyüklüğünden daha büyük bir blokla asla temas etmemesini sağlamaktır. Yılan bir bloğa her dokunduğunda, boyutu bloğun üzerinde bulunan sayıya göre azaltılır. Doğru tahmin ettiğiniz gibi, amacınız, yılanın karşılaşacağı bloğun sayısından daha fazla olduğuna ve sizi sağlıklı bir rekabet ortamında tutmak için güç kaynakları olduğuna emin olmak için ilerlemeye devam etmektir.

Ücretsiz En İyi Sonsuz Android Oyunlar

Her zaman olduğu gibi, oyun motoru ilerledikçe zorluk seviyesini artıracaktır. Bağımlılık yapacak eğlenceli bir oyundur. Bu isimde başka oyunlarda olduğu için aşağıdaki bağlantıdan oyunu açmanızı ve yüklemenizi tavsiye ederim.

Android için Snake vs Block oyunu indir (Google Play Store)

Bu listede bahsedilen oyunlar sonsuzdur, ancak refleksleri geliştirmenize yardımcı olacak belirli bir zorluk seviyesine sahiptirler.

Reflekslerle, sadece el-göz koordinasyonunu veya el hareketlerini değil, aynı zamanda analitik, akılcı ve tahmin edici becerilerinizi de arttırmaya yardımcı olur. Bunlar gibi oyunlar zihinsel yeteneklerinizi iyileştirmek için mükemmel bir yoldur ve eğlenceli oyunlar olduklarını düşünüyoruz.

Listemizde oyunlardan hangisini daha çok sevdiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir