Ücretsiz Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı İndir

Gün geçmiyor ki yeni tehditler, yeni zararlı yazılımlar ortaya çıkmasın. Tüm hesaplarımızı İnternet ve uygulamalar üzerinde yapmamız işimizi kolaylaştırsa da, güvenlik açısından büyük riskler taşımaktadır. Son zamanların en popüler zararlı yazılımlarından birisi olan fidye yazılımları, pek çok kullanıcıyı zor durumda bırakmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki yaygın saldırılarda kullanılan WannaCry fidye yazılımı bunun en son ve en tehlikeli örneğidir. Kaspersky Lab ekibi fidye yazılımlardan korunmayı sağlayan, ücretsiz olarak kullanmanızı sağlayacak Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracını (Kaspersky Anti-Ransomware) tanıtmış durumda.

Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı

Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı

Kaspersky Lab tarafından yapılan açıklamada;

Ürünlerimiz tüm dünyada çok sayıda fidye saldırısı tespit ediyor ve başarıyla engelliyor. Bu saldırılardaki veriler, dosya adına eklenen “.WCRY” uzantısıyla şifrelenir.

Analizlerimiz, “WannaCry” olarak adlandırılan saldırının Microsoft Windows’da bir SMBv2 uzaktan kod yürütme yoluyla başlatıldığını gösteriyor. Bu istismar (kod adı “EternalBlue”) İnternet üzerinden 14 Nisan 2010’da Shadowbrokers dökümü ile sunuldu, 2017 ve Microsoft tarafından 14 Mart’ta yama yayınladı.

Ne yazık ki, pek çok kuruluş bu yamayı henüz yüklememiş görünüyor.

Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı

Küresel fidye yazılımı saldırısı olan WannaCry’ın etkileri tüm dünyada yankılanıyor. Şimdiye kadar 150 ülke 200,000 sistem bu yazılımdan etkilendi. Bugün, EUROPOL’ün “benzeri görülmemiş seviyede” diye tarif ettiği bu saldırının yeni bir türü ortaya çıkıyor.”

Sizde aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracını indirin.

 Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı

Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı İndir

Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracı (Kaspersky Anti-Ransomware) ücretsiz yazılımını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. İlk bağlantıya giderek kendi isminize kayıt oluşturup indirme yapmanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz Kaspersky Fidye Yazılımı Koruma Aracını İndir

Buradan direkt indirin (29MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir