Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun

Herkes, bilgisayarında olan resimlerden veya fotoğraflardan büyük bir afiş veya poster oluşturmak ister. Ya da sevdikleriniz için mükemmel bir hediye düşünüyorsanız, büyük bir duvar afişi veya ev yapımı poster hazırlamayı düşündünüz mü?

Windows sistemler için ücretsiz poster hazırlama ve yazdırma programı mevcuttur. Ancak herhangi bir yükleme yapmaktan ve program kurulumu yapmaktan kaçınmak istiyorsanız yardımcı olan ücretsiz online hizmetler mevcuttur.

Block Posters, görüntülerin pikselleştirildiği ve sonuçların daha da etkileyici hale getirdiği ücretsiz online bir hizmettir. Bilgisayarınızdan yüklediğiniz veya bir web sitesinden seçtiğiniz resimlerden daha büyük görüntüler oluşturmak mümkündür.

Programsız afişler / posterler oluşturun

Üç adımda geniş bir duvar posteri oluşturabilirsiniz.

Block Posters web sitesini ziyaret edin. GET STARTED düğmesine tıklayarak başlayalım. UPLOAD YOUR IMAGE düğmesine tıklayarak bilgisayarınızdan bir resim yükleyin.

   Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun

Ancak yaptığımız denemede 2.5 MB’den daha büyük dosyalar yalnızca Premium Blok Posteri ($5) ile yüklenebilir uyarısı aldık. Bu nedenle daha küçük boyutlara sahip yüklemeler yapmaya özen gösterin.

Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun

Uygun resim yükleme yapıldıktan sonra, özelleştirme seçeneklerine göz atın. Posterin istediğiniz şekilde baskıdan çıkması için gerekli ayarlamaları yapın. Daha büyük çözünürlüklü resimler daha küçük olanlardan daha iyi çalışır. Varsayılan ayar, görüntünün orijinal ebadı 10 olacak şekilde 1 arasında değişen 4 sayfalık bir genişliktir. En genişliğini seçmek, duvar posterini 7 fit geniş ve 5,6 fit yüksek yapacaktır. Varsayılan 4 genişliği, 2,8 feet genişliğinde ve 2,2 feet yüksekliğinde bir duvar posteri oluşturacaktır.

Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun

Genişlik seçildikten sonra kullanıcı görünümünü dikeyden yataya, formatını ise A4’den US Letter’a değiştirebilir. Ayarlamalar yaptıktan sonra CREATE MY POSTER! düğmesine tıklayarak posteri oluşturma adımını sonlandırın.

Ardından hazırladığınız posteri indirmeniz için bağlantı verecektir. DOWNLOAD YOUR POSTER düğmesine tıklayarak PDF formatında hazırlanan posteri bilgisayara indirin.

Ücretsiz online büyük duvar afişleri ve posterler oluşturun


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir