uGet İndir – Ücretsiz Açık Kaynaklı Taşınabilir İndirme Yöneticisi

uGet, Windows, Mac, Linux, Android (APK) sistemler için açık kaynaklı ve taşınabilir ücretsiz indirme yöneticisi. uGet ile her türlü indirmeyi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternetin çok yavaş olması, kötü bağlantı veya bozuk indirmeler yüzünden tekrar tekrar aynı dosyayı indirmeye devam etmemek için indirme yöneticileri ve hızlandırıcıları kullanmaya başladık. Bir indirme yöneticisi, bağlantı kesildiğinde bile dosyaları tek seferde indirerek bant genişliğini kaydetti ve aynı dosyayı birden fazla iş parçacığı üzerinden indirerek indirme hızını arttırdı.

Günümüzde İnternet bağlantıları çok hızlıdır ve özellikle ülkemizde önemli bir yol aldı. Artık büyük dosyaları indirmediğiniz sürece indirme yöneticilerine pek ihtiyaç olduğunu zannetmiyorum. Zaten web tarayıcıların dahili indirme yöneticileri olduğu için ve gerçekten hızlı indirme sağladıkları için indirme yöneticilerine ihtiyaç olmayabilir. Ancak, indirme işlemlerini otomatik hale getirmeye çalışıyorsanız yada indirme süresini azaltmak için birçok bölüme ayrılmış büyük dosyaları indirmek istiyorsanız indirme yöneticileri gerekli olabilir.

uGet ücretsiz indirme yöneticisi

uGet açık kaynaklı bir indirme yöneticisidir ve indirme işlemleri ile ilgili her türlü konuda iyi bir yardımcınız olabilir. uGet, tüm önemli Linux dağıtımları da dahil olmak üzere Windows, Android ve Mac OS‘de çalışır. Taşınabilir bir program olarak geldiği için yükleme yapmadan doğrudan çalıştırabilir ve ayrıca USB gibi taşınabilir cihazlarda taşıyarak istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinde kolayca kullanabilirsiniz.

uGet indirme yöneticisi güzel bir arayüze sahiptir ve diğer ücretli indirme yöneticilerinde bulunan tüm özelliklere sahiptir. Yani anlayacağınız, boş yere gidip para ödemek yerine, bu program ile ücretsiz bir şekilde ihtiyacınız olan her şeyi yapabilirsiniz.

Sunuculardan yüklemelere devam edebilir, toplu indirme yapabilir, bir indirme kuyruğundan sırayla indirme yapabilir, çok parçalı dosya indirebilir ve HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent ve Metalink gibi protokolleri destekler.

UGet yazılım paketi Aria2 ile birliktegelir. Aria2, farklı protokoller üzerinden dosya indirmek için kullanılan bir komut satırı aracıdır. uGet, dosyaları BitTorrent ve Metalink de dahil olmak üzere çeşitli protokoller vasıtasıyla indirmek için Aria2’ye bağımlıdır. Aslında uGet indirme yöneticisi Aria2 için sadece bir ön uç ara yüzüdür.

uGet, Windows, Mac ve Linux için çok hoş görünümlü ve zengin özelliklere sahip bir indirme yöneticisidir. Ayrıca Android için bir uygulaması var. Ücretli indirme yöneticilerinde olan özelliklere sahip olduğu için, artık para vermeden bu alandaki bir programa sahip olabilirsiniz.

uGet indir

uGet ücretsiz indirme yöneticisi, Windows, Mac OS X, Linux ve Android sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

uGet kullanmaya başlama: uGet indirdikten sonra 7z arşiv dosyasını açın. Bilgisayarınızda WinRAR varsa 7z arşivini açabilirsiniz, ancak 7-Zip programı varsa zaten yeterlidir. Neyse arşiv dosyasını açtıktan sonra bin klasörüne giderek uget.exe dosyasını çalıştırarak uGet programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows için uGet indir (9.6 MB)

Mac OS X için uGet indir (1 MB)

Android için uGet indir (Google Play Store)

Android için uGet indir (APK 3MB)

Linux için uGet indir (indirme sayfası)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir