USB Disk Security Türkçe İndir – Bilgisayarınızı virüslü USB sürücülerden korur

Virüslerin bulaştığı bir bilgisayar tüketiciler için büyük sorundur. Kötü amaçlı yazılım, bilgisayar kullanıcılarının birçoğu, birçok antivirüs programına rağmen, düzenli olarak yüz yüze kaldıkları temel sorunlardır. Bilgisayara virüs bulaşmasının en kolay yolu, virüs bulaşmış USB flash disklerdir. Bilgisayarınıza herhangi bir USB sürücü takmayı umursamayan kullanıcılar da vardır, özen gösteren kullanıcılar da vardır. USB sürücünün bilgisayara takılması aslında çok önemli bir husustur.

Bunu göz önünde bulundurarak, USB Disk Security olarak bilinen bir ücretsiz ve Türkçe yazılımı öneriyoruz. Bilgisayarınızı virüslü USB sürücülerden korumak için tasarlanmıştır. Sadece bu değil, birçok güvenlik sıkıntısına eğilim gösterecek bir dizi koruyucu özellik ile birlikte geliyor.

USB Disk Security

Yazılımı indirdikten sonra, kurulum sırasında gözlemleyin, çünkü kutuya dokunulmadığı sürece tarayıcınızın başlangıç sayfasını Linkzb.com olarak değiştirecektir. Bazı yazılım üreticileri bu günlerde bunu yapma eğilimi sergilemektedir.

Program çalışmaya başladıktan sonra, soldaki özelliklerin bir listesini görürsünüz. Birincisi Koruma Durumu‘dur ve bilgisayarınızın güvenliği ile ilgili bilgileri gösterir. Veri Kaybını Önleme ve İnternette Güvenli Gezinme, bu bölümün sunduğu şeylerden bazılarıdır.

Bir sonraki adımda USB Kalkanı vardır. Bu özellik temel olarak bir virüs veya virüsün yol açtığı olası değişiklikler için bilgisayarınızı izler.

Bir sonraki özellik USB Tarama olarak adlandırılır. Bilgisayara yeni bir USB takıldığında bu açıkça görülüyor. İlerlemeden önce sürücüyü taramak için kullanın. Ayrıca Smadav’ı, USB sürücülerini taramak için ikincil bir anti-virüs programı olarak öneriyoruz.

USB verilerinizi şifreyle koruyun

Çoğumuz USB sürücülerde önemli bilgiler taşımaktadır. Hiç kimse bu dosyaları görememelidir, bu nedenle sürücüyü bir şifreyle korumanın daha iyi bir yolu vardır. Sürücü hangi bilgisayara bağlı olursa olsun, kullanıcı doğru parolayı girmedikçe açılmayacaktır.

İşte burada Veriyi Koruma özelliği devreye giriyor. Sadece bir USB diskini şifrelemekle kalmaz aynı zamanda yetkisiz kullanıcıların verilerinizi bir USB diske kopyalamasını da önleyebilir.

USB Disk Security, şüphesiz sağlam bir programdır. Ancak, Yardım dosyası beklediğimiz gibi değildir. Bilgiler burada karışıktır ve Yardım dosyasında gördüğünüz şeyler programın sunduğu şeyle her zaman eşleşmez. Umarız, geliştiriciler Yardım dosyasına ikinci kez bir göz atarlar ve orada bulunan sorunları düzeltirler.

Genel olarak, USB Disk Security’nin herkes tarafından kullanılabilecek bir güvenlik yazılımına sahip olması gerekir. Düzenli olarak bir USB disk kullanan bir kişi olmasanız bile, bu küçük program hala sizin için faydalı olacaktır.

USB Disk Security Türkçe indir

USB Disk Security ücretsiz ve Türkçe USB flash disk koruma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için USB Disk Security Türkçe indir (4MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir