uTorrent Türkçe İndir – Kolay ve hızlı torrent dosyaları indirin

uTorrent en iyi bağlantı isteyen ve birden fazla yüklemeyi destekleyen, PC ve Mac’te bulunan son derece hafif, hızlı ve güçlü bir BitTorrent istemcisidir. Bu torrent programı, gelişmiş kullanıcı pazarını hedefleyerek kendisini rekabetin dışında bırakıyor. Torrent istemcileri konusunda deneyim sahibi ve zamanlama, otomatik indirme, bant genişliği önceliği ve protokol şifrelemesi gibi gelişmiş işlevsellik gerektiren kullanıcılar, uTorrent’in istedikleri ve daha fazlasına sahip olduklarını bulacaklar. uTorrent hafif bir programdır ve yukarıda belirtilen tüm hizmetleri sunarken bile etkin bir şekilde çalışması için çok küçük sistem belleği gerektirir.

UTorrent’in başlıca çekiciliği hızlı olması ve uzaktan yönetim, betikleme ve otomasyon da dahil olmak üzere güç kullanıcı ayarlarından yararlanabilmenizdir.

uTorrent

uTorrent, dünyanın herhangi bir yerinde paylaşılan torrent dosyaları indirmeyi sağlayan Türkçe dil destekli ücretsiz en iyi torrent programıdır. uTorrent’in kullanımı gerçekten kolaydır ve bazı rakipleri kadar korkutucu görünmemektedir. Ücretli Pro sürümünün tüm özelliklerini elde etmezsiniz. Ücretsiz sürümde reklamlar vardır ve karşıdan yükleme işlemleri virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tarama yapmamaktadır. Ancak hız sınırları biçiminde bant genişliği yönetimi elde edersiniz. Bunları belirli gün ve saatler için özelleştirebilirsiniz, bu nedenle örneğin bilgisayarda çalıştığınız sürece yavaş çalışmasını veya dışarı çıktığınızda tam gaz çalışmasını ayarlayabilirsiniz.

uTorrent programının en büyük yanı, BitTorrent pazarına yabancı olmadığıdır. Program 2005 yılında piyasaya çıktı ve o zamandan beri Çin hariç dünyanın en popüler torrent istemcisi oldu. Bu popüler müşterinin beta varyasyonu, yeni özelliklerin, işlevselliğin ve düzeltmelerin bir sonraki adımıdır.

Büyük özelliklerin hepsiyle, muhtemelen gerçekte ne olduklarını merak ediyorsunuzdur. uTorrent istemcisi, torrentleri toplayıp paylaşmak ve indirmek için kullanabileceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. DHT ve eş takip tamamen desteklenmekte ve torrentleri her zamankinden daha hızlı indirmeye yardımcı olmaktadır. ISP’niz uTorrent’e yapabileceğiniz bant genişliği miktarını engelliyorsa veya sınırlarsa, bu sınırlamaları kolaylıkla atlayabilmenizi sağlayan protokol şifreleme özelliğini seveceksiniz.

Reklam destekli kurulum ve basit arayüz

İndirdikten sonra kurulum adımlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü birlikte gelen üçüncü parti yazılımlara web tarayıcı ayarlarını değiştirmektedir. uTorrent, temiz ve basit arayüzle birlikte pek çok kullanışlı özelliklerle birlikte gelir ve kullanımı gerçekten çok kolaydır.

uTorrent programında kullanacağınız ana işlevlere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak çok hoş ve basit bir arayüz göreceksiniz. Arama kısmından torrent araması yapabilir, indirme, duraklatma, dilme veya daha önce indirdiğiniz dosyaları ana pencereden yönetebilirsiniz.

Hız limitlerini ayarlayın

Programın arama fonksiyonu indirilecek torrentleri doğru, sağlam sonuçlara ve hızla bulmanızı sağlar. RSS özelliği sayesinde otomatik olarak indirilen dosyalar için seçilen yayınlara abone olmanızı sağlar. RSS özelliği artık yayıncıları daha kolay takip etmek için popüler programların çoğunda görmek mümkündür. Bu özelliğin olması, uTorrent için artı bir özelliktir.

uTorrent ayrıca dünyanın her köşesinde kullanabilmeniz için yapılandırılabilir bir bant genişliği zamanlayıcı, hız sınırlayıcı ve Türkçe dil desteği ile gelmektedir.

uTorrent indir

uTorrent programı Windows, Mac ve Linux sistemleri ile uyumludur. Ayrıca Android mobil cihazlar içinde indirilebilir bir sürümü vardır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan uTorrent sürümü indirin.

Windows için µtorrent indir (2,3MB)

Windows için Dil paketini indir (1,3MB)

Mac OS X için µtorrent indir (4MB)

Mac OS X için Dil paketini indir (600KB)

Linux için µtorrent indir

Android için µtorrent indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir