Video Boyutlandırma ve Videoya Ses Efektleri Ekleme Sitesi

Instagram, Twitter, Facebook, YouTube ve Snapshat uyacak şekilde sadece üç tıklamayla herhangi bir videoyu yeniden boyutlandırma veya videoya ses efektleri eklemeyi sağlayan online bir hizmetten bahsetmek istiyorum. Bu web sitesi üzerinde, Stop Motion (durağan 3 boyutlu objeleri hareket edermiş gibi gösteren bir animasyon türü) video oluşturma, hareketli GIF resimler ve videolar hazırlamak mümkündür.

Kapwing, düzenli PNG veya JPG resmi, animasyonlu grafikler veya GIF ve standart video dosyalarını destekler ve bitmiş ürünü indirdikten sonra görüntü kalitesini önemli ölçüde düşürmez. Desteklenen video dosyalarından bahsederken, MP4, MOV ve AVI dosyalarını kullanabilirsiniz.

Instagram, Facebook, Twitter, YouTube ve Snapchat için video boyutlandırma

Sosyal paylaşım sitelerini çok kullanyorsanız, farklı sitelerin farklı boyutlarda görüntü ve videolara sahip olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin Instagram, 1:1 veya kare resim ve video kullanırken YouTube, 16:9 en boy oranını tercih ediyor.

Bir videonuz varsa ve bunu farklı sosyal paylaşım sitelerine yüklemek istiyorsanız, videoyu çeşitli siteler için yeniden boyutlandırmak için bu aracı kullanmalısınız. Kapwing Resize Video sayfasına gidin. Videoyu bilgisayardan yükleyebilir veya video URL bağlantısını yapıştırabilirsiniz.

Burada, sığdırma veya kırpma seçeneğini kullanmanız gerekebileceğinden sosyal paylaşım sitesi, arka plan rengini seçebilirsiniz. Video yeniden boyutlandırma yaptıktan sonra, kolayca videoyu indirebilirsiniz.

Online videolara ses efektleri ekleyin

Videoya çeşitli ses efektleri eklemek istiyorsanız, Kapwing Sound Effects sayfasına gidin ve ses efektleri eklemek istediğiniz bir video seçin. Bundan sonra, ihtiyacınıza göre bir efekt seçebilirsiniz. Liste o kadar da geniş olmasa da, bazı harika efektler var.

Son olarak, videoyu oluşturmak ve bilgisayarınıza indirmek için bir seçenek sunulacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir