VideoPad Video Editor İndir – Ücretsiz video düzenleme programı

VideoPad Video Editor basit arayüzü ve güçlü araçlar ile video düzenlemeyi kolaylaştıran ücretsiz bir video editörüdür. Windows, Mac, Android, iPhone ve iPad ile uyumlu sürümleri vardır.

Videopad Video Editor, günümüzde piyasada olan bazı düşük kaliteli ve profesyonel programlar arasında yer alan iyi bir video düzenleme programıdır. Yeni başlayanların kullanması ve tadını çıkarması için yeterince kolaydır, ancak aynı zamanda profesyonellerin dikkatini çekebilecek özelliklere ve esnekliğe sahiptir.

VideoPad Video Editor – Ücretsiz video düzenleyici

VideoPad Video Editor indir

VideoPad Video Editor, Windows Movie Maker için ideal bir alternatif olan yeni başlayanlara yönelik bir video düzenleme paketidir. Bu tam özellikli, ücretsiz video düzenleyici ile, birkaç dakikada profesyonel görünümlü videolar oluşturmak mümkündür.

Ücretsiz sürümü, bu programın sunduğu içeriğe dair bir bakış sunmaktadır ve oldukça sunmaktadır. Kullanıcılar, video klipleri düzenleyebilir, ekleyebilir ve birleştirebilir, ses parçalarını bütünleştirebilir ve değiştirebilir ve bir çok farklı efekt ekleyebilir. Arabirim birçok diğer programda bulunana benzer ve aynı zamanda oldukça sezgisel. Bunun anlamı, bir projeye yönelmek ve başlatmak için birçok öğretici gerekmemesi anlamına gelir.

Gelişmiş video düzenleme araçları

Yazılım, özelleştirilebilir geçiş efektleri, yer paylaşımları, altyazı, anlatım ve sesli kayıt ve küçük bir ses efekt kütüphanesi içerir. Gerçek profesyoneller için tasarlanmış diğer başlıklarda bulunan bazı güç ve ince ayar özelliklerinden yoksundur. Bununla birlikte, daha pahalı ürünlerde bulunan bir çok özellik sunuyor ve bu program çok fazla kaynak gerektirmiyor. Ses, görüntü ve video dosyaları kolayca içe aktarılabilir ve manipüle edilebilir ve basit ses parçalarını ekleme ve düzenleme ek olarak müzik karıştırmak da mümkündür.

Birkaç yaygın formatta video üretme özelliği ile birlikte, popüler video paylaşım sitelerine yükleme seçeneği sunar ve kullanıcılara çıkış ayarları üzerinde standart kontrol imkanı sunar. HD özelliği de mevcuttur, ancak bu tür videoların işlenmesi uzun zaman almaktadır. Kullanıcılar tamamlanmış dosyaları diske de yazdırabilir ve bu Blu-ray ve HD DVD formatlarını da içeriyor.

Geliştiriciler bile Android işletim sistemi için tasarlanmış bir sürüm hazırladı ancak gerçek güç, esneklik ve bu programın gücü gerçekten Windows tabanlı masaüstü veya dizüstü bilgisayarda takdir edilecek.

VideoPad Video Editor indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Daha önce Windows Movie Maker kullandıysanız, VideoPad Video Editor tanıdık gelecektir. Projenize eklemek istediğiniz video klipleri, görüntüleri ve ses dosyalarını yüklemeniz, ardından bunları birlikte kesmeye başlamak için zaman çizelgesine sürüklemeniz yeterlidir.

Klipler ve resimler arasında geçiş yapmak için geçiş efektleri mükemmel bir seçim var, artı yepyeni bir görünüm vermek için bir filtre topluluğu var. Çeşitli filtreleri tek bir tıklama ile önizleyebilir, özel efekt oluşturmak için birkaç tane birleştirebilir ve geçişlerin ne kadar süreceğine karar verebilirsiniz.

Farklı ışık koşullarında çekilmiş ve onlara tutarlı bir görünüm vermek isteyen video klipleri kullanıyorsanız, parlaklık, doygunluk ve rengin rafine edilmesi için manuel ayarlar da vardır.

Dışa aktarma fonksiyonları da geniş kapsamlıdır. Bitmiş videolarınızı DVD’ye yazın, birkaç mevcut formattan birinde sabit sürücüye kaydedin veya doğrudan Facebook’a paylaşın. Seçilen akıllı telefonlar ve mobil video oynatıcılar için uyumlu önayarlar da vardır.

Artı ve eksi yanları

Kapsamlı video ve ses düzenleme araçları yer almaktadır. Kararlı platform ve sezgisel tasarım sunar. Ses karıştırabilir ve gelişmiş ses efektleri oluşturabilir. Görsel efekt kitaplığı içerir. Ayrıca ücretsiz olması ve kullanım kolaylıkları artı özelliklerindendir.

HD videoları işleme konusunda biraz yavaş olması da eksi özelliklerindendir.

VideoPad Video Editor indir

VideoPad Video Editor ücretsiz video düzenleyici Windows, Mac OS X, iPhone, iPad ve Android sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan VideoPad Video Editor sürümü indirin.

Windows için VideoPad Video Editor indir (5.3MB)

Mac OS X için VideoPad Video Editor indir (8MB)

Android için VideoPad Video Editor indir (Play Store)

iPhone ve iPad için VideoPad Video Editor indir (App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir