Vitomu İndir – Windows 10 için Videodan Ses Çıkarma Programı

Vitomu, Windows için her tür videodan ses çıkarmaya yardımcı olan kullanımı kolay bir videoyu sese dönüştürme programıdır. Videolardan sesleri alarak MP3, M4A, OGG, FLAC vb. gibi birçok popüler ses dosyası biçiminde kaydetmenizi sağlar. Müzik videolarına veya herhangi bir video dosyasına sahip olduğunuzda ve videolardan ses çıkarmak istediğiniz kullanışlı bir programdır. Sevdiğiniz videoları Mp3’e dönüştürerek Android telefonlarda veya iPhone’larda dinleyebilir veya zil sesi yapabilirsiniz.

Vitomu ile kolayca videodan çıkarma

Vitomu programı sadece Windows sistemlerde kullanılabilir. Hem bilgisayarınıza yüklenebilir hemde herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilecek taşınabilir sürümünü indirebilirsiniz. Videodan ses almak için popüler açık kaynak FFmpeg araç setini kullanır. Vitomu paketi FFmpeg dosyalarıyla birlikte gelir.

Videoyu ses formatlarına dönüştürmek için sürükleyin ve bırakın

Vitomu çok kullanışlı bir arayüz sağlar. Videoları sürükleyip program ekranına bırakabilirsiniz. Dönüştürme otomatik başlatılır ve seçtiğiniz ses formatına dönüştürülür. Birkaç saniye sonra, dönüşümün başarılı olduğuna dair mesajı görürsünüz. Çıktı dosya adı pencerede de görüntülenir. Bu ses dosyasının bulunduğu klasörü açmak için klasör simgesini tıklayabilirsiniz. Sisteminizin varsayılan ortam oynatıcısında ses dosyasını çalmaya başlamak için küçük oynat düğmesini de tıklayabilirsiniz.

Aynı geliştirici tarafından sağlanan Dopamine müzik çalar programı veya diğer medya oynatıcı programlar ile dönüştürdüğünüz sesleri dinleyebilirsiniz.

Çıkış ses formatını ve bit hızını değiştirin

Vitomu ayarlarından, çıkış dosya türünü AAC, MP3, M4A, OGG ve FLAC olarak seçebilirsiniz. Ayarlar arasından ses dosyası için bit hızını da seçebilirsiniz. İyi bir bit hızı 320 kbps’dir, bu da harika bir çıktı kalitesi sağlar. Ancak, daha yüksek bir bit hızı seçerseniz, ses dosyasının dosya boyutu daha da büyür. Çok kaliteli ses dosyaları üreten VBR’yi seçmek için hiçbir seçenek yok. Ses dosyaları için hedef seçemezsiniz, ancak bunlar kullanıcı profili müzik klasörünün içine yerleştirilir.

Vitomu indir

Vitomu ücretsiz videodan ses çıkarmayı sağlayan, yani videoyu Mp3′ çevirme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Kurulum gerektiren veya kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümünü aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Windows için Vitomu indir (36 MB)

Windows için Vitomu Portable indir (35 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir