VSDC Free Video Editor İndir – Ücretsiz video düzenleme programı

VSDC Free Video Editor, pahalı düzenleme yazılımlarıyla rekabet edebilen özellikli bir doğrusal olmayan Windows sistemler için ücretsiz video düzenleme programıdır. Yükleyiciye ekstra programlar eklenmemiştir, yalnızca zaman zaman premium sürümüne yükseltme talebi göstermektedir. VSDC Video Editor, videolarınız ve filmleriniz için düzenleme özelliklerine daha fazla erişmenize olanak tanır.

VSDC Video Editor, kendi bilgisayarınıza doğrudan indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz mükemmel bir video düzenleme programıdır. Bilgisayarınıza indirmiş olabileceğiniz geniş bir yelpazede farklı dosya formatlarını düzenlemeye olanak tanır, böylece sahip olduğunuz her türlü videoyu tamamen özelleştirme fırsatınız olur. Bu nedenle, bir çok kişi bu belirli programı indirmiş ve günlük olarak kullanmaktadır. Şu an sahip olduğunuz herhangi bir videoyu düzenleyebilir, böylece dünyayla paylaşabileceğiniz özelleştirilmiş bir oluşturma hakkına sahip olursunuz.

VSDC Free Video Editor – Ücretsiz video düzenleyici

VSDC Free Video Editor ile 1,980 x 1,080 (full HD) çözünürlüğe ve 30fps maksimum bir kare hızına sahip bir video klip, hareketsiz görüntü ve ses dosyalarının birleşiminden video projeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca, video kaydetmek ve masaüstünden hareketsiz görüntüler almak için dahili bir ekran yakalama aracı bulunur. Yazılım incelemeleri ve öğreticiler için idealdir. VSDC Free Video Editor ayrıca çok çeşitli video ve ses filtreleri ile şık geçişler sunar.

VSDC Free Video Editor İndir - Ücretsiz video düzenleme programı

Bitmiş projeleri, popüler cihazlar için kullanışlı hazır profillerle çeşitli biçimlerde verebilirsiniz. VSDC Free Video Editor, projenizi DVD üzerine yazmak için ücretsiz bir düzenleme yazılımında nadiren bulunan bir özellik sunar.

Bu özel yazılım programı kolayca bilgisayarınıza indirilebilir ve hemen kullanılabilir. Bilgisayarınızdaki tüm videoları düzenlemek ve kırpmak için size yardımcı olacaktır. Kendi yakaladığınız bir ev filmi olabilir veya İnternet’ten bilgisayarınıza indirdiğiniz ve kendi özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesini istediğiniz bir video olabilir.

Faydaları

VSDC Video Editor yazılımını indirmenin en büyük yararı, pazardaki ücretsiz video düzenleme programlarının en iyilerinden biri olmasıdır. Bilgisayarınızda şu an olan herhangi bir videoyu hemen düzenlemenize ve kırpmanıza inanılmaz kolaylık getiriyor. Bu belirli programı nasıl kullanacağınızı anlamanız için profesyonel bir editör olmanız gerekmez. Bunun yerine, saptamak istediğiniz herhangi bir videoyu düzenleme süreci boyunca size yol gösterecektir ve daha sonra bu bitmiş yaratımı sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşacaksınız. Programın kullanımı gerçekten çok kolay ve bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indiriliyor.

Kurulum

Programı bilgisayarınıza kurmanız için, kullanılmak üzere belirli bir miktarda depolama alanına ihtiyacınız olacaktır. Bilgisayarınızda fazla yer kaplamaz, ancak yeterli miktarda depolama alanı, kullanımda olduğu zaman sorunsuz çalışmasını sağlar. Ardından kendi takdirine bağlı olarak bunları düzeltip kırpmaya başlamak için editöre ayrı video dosyaları yüklemeye başlamak isteyeceksiniz. Bu özel programı, tüm video düzenleme gereksinimleriniz için düşünebilirsiniz.

VSDC Free Video Editor’deki videolar, video klipler, resimler, ses dosyaları, sprite, animasyonlar ve diğer pek çok unsuru içeren ‘nesneler’ ile oluşturulmuştur. Bunları harmanlama, üst üste bindirme ve maskeleme gibi çeşitli şekillerde katlayabilirsiniz. Resim içinde resim veya filigran efektleri ile ilgileniyorsanız, bunu yapmak için inanılmaz derecede basit bir yol budur.

Ayrıca, VSDC Free Video Editor’ı standart bir slayt sunumundan çok daha fazla etkiye sahip sunumlar oluşturmak için mükemmel bir araç haline getiren çizelgeler ve metin ekleyebilirsiniz.

VSDC Free Video Editor İndir - Ücretsiz video düzenleme programı

Ses ve video efektleri

Eklediğiniz her nesne düzenlenebilir, taşınabilir ve kesilebilir. Ses ve video efektleri keşfedilmeye değer. Bunlar, Instagram tarzı çeşitli filtrelerin yanı sıra yangın, duman ve su gibi özel efektleri içerir; bunların hepsi tamamen özelleştirilebilir.

Bunların hepsi yeterli değilse, VSDC Free Video Editor düzenli güncellemelerle daha da fazla özellik katar. En son sürüm, önceki tekrarlamalardan çok daha hızlı ve titrek bir akıllı telefon ile çekim için ideal olan bir sabitleme aracı içeriyor. Aynı zamanda Instagram için yeni bir akıllı dışa aktarma profili vardır.

VSDC Free Video Editor 5.7.7 indir

VSDC Free Video Editor, Windows sistemler için tasarlanmış ücretsiz video düzenleme programıdır. Aşağıdaki indirme bağlantısından VSDC Free Video Editor son sürümü indirin.

Windows için VSDC Free Video Editor indir (37MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir