Windows 10 için Comodo Internet Security Premium Türkçe İndir

Comodo Internet Security Premium 10, Windows 10 işletim sistemi için komple koruma sağlayan ve Comodo Security tarafından ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan antivirüs programı.

Windows 10 için Comodo Antivirus virüsten koruma yazılımı olup, hem ticari hem kişisel kullanım için ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Virüs koruma yazılımı, Windows 10 işletim sistemi için koruma sağlar. İnternet üzerinde önemli ve hassas işlemler yaparken güvenli bir web deneyimi sağlamak için Antivirus da dahil olmak üzere diğer tüm güvenlik özelliklerini sağlayan Internet Security Suite de sunmaktadır.

Windows 10 için Comodo Internet Security Premium

Windows 10 için Comodo Antivirus, sisteminizi sorunlardan uzak tutmak için çok katmanlı tehdit koruma seviyeleri sunar.

  • Şüpheli dosyaları tanımlayarak, kötü amaçlı yazılımları anında kaldırır.
  • Her türlü zararlı yazılımlara karşı proaktif savunma mekanizması içerir.
  • Güvenilir, verimli bir sistem performansı sağlar.
  • Hızlı ve anında Bulut tabanlı tarama.
  • Yeni ve güncel virüs tanımlamaları hakkında anlık güncellemeler.
  • Kullanıcı dostu Arayüz ve Gerçek Zamanlı Koruma.
  • İnternet’ten dosya indirildiğinde, otomatik olarak taranır.
  • İnternet üzerinden bağlanırken güvenlik sağlar.

Hepimiz bilgisayarımızda önemli kişisel ve finansal bilgileri saklarız. Fidye veya zararlı yazılımlardan dolayı bu bilgilerin çalınmasını önlemeye yardımcı olacak Windows 10 için Comodo Antivirus gibi doğru bir güvenlik programını kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir güvenlik programından çok daha fazlasını sunar. Hem Antivirüs hem de Internet Security Suite güvenlik teknikleri ile bilgisayarınızı olası tüm tehditlere karşı iyi savunacaktır.

Comodo Internet Security Premium çok katmanlı güvenlik, kullanıcı dostu arayüzü, dosya tarama sistemi ve çok daha fazlasını sağlayan olağanüstü özellikleri bir araya getiren en yeni işletim sistemi Windows 10’u destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bununla da bitmiyor, PC ve İnternet Güvenliği açısından kullanıcılarını memnun etmek için ev sahibi saldırı önleme sistemi (HIPS), savunma ve otomatik korumalı alan teknolojisini birleştiren en iyi güvenlik yazılımlardan birini hizmetinize sunuyor.

İnternet güvenlik paketinin ücretsiz sürümü çevrimiçi tehditlere karşı korumak için edinebilirsiniz. Ücretsiz sürümü için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur.

Comodo Internet Security Premium 10 indir

Windows 10 için Comodo Security Premium tam virüs koruması sağlayan Windows sistemler için ücretsiz antivirüs programıdır. Herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Windows 10 için Comodo Internet Security Premium 10 İndir (65MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir