Windows 10 için PicsArt Photo Studio indir

PicsArt – Photo Studio, en sevdiğiniz fotoğraflarınızı tek bir programda düzenlemenize, oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama daha önceden Android ve iOS cihazlarda kullanılmaktaydı, ancak şimdi Windows 10 bilgisayarda da kullanmak mümkündür.

PicsArt, özellikle yararlı ve kullanışlı bir program kullanarak en sevdiğiniz fotoğrafların tümünü oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza izin vermek için tasarlanmış en yeni ve en büyük yazılım programlarından biridir. Program kullanıcı görüşlerine göre oluşturulduğu için son derece kolay ve zahmetsiz bir kullanım sunmasıdır. Program ayrıca indirmek için tamamen ücretsizdir ve bir abonelik ücreti gerektirmez.

Programı indirme

PicsArt – Photo Studio, Windows Mağaza üzerinden indirebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe arayüz sağlayan bir uygulamadır. Aşağıdaki indirme bağlantısından uygulama indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, bir hesap oluşturmanız istenir.

PicsArt - Photo Studio

PicsArt’ta bir hesap oluşturun. Bu programla abonelik ücreti olmayacak ve başkalarının paylaştığı resimlere ve videolara tam erişim hakkına sahip olacaksınız. Bu özel yazılım seçeneğini kullanarak düzenlediğiniz tüm videoların ve resimlerin bir kitaplığını oluşturabilirsiniz. Birçok kişi, bu programın resimlerini düzenleme biçimini tamamen değiştirdiğini fark ediyor ve bu yüzden pazardaki diğer programlarla karşılaştırıldığında bu uygulamayı çok başarılı bulmaktalar.

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra arayüz size biraz tanıdık gelebilir. Instagram benzeri bir görünüm sizi şaşırtmasın. Aynı düşünce üzerine kurulu bir sistemdir. Sadece PicsArt uygulaması daha gelişmiş fotoğraf düzenleme seçenekleri üzerinde durmuştur. Diğer açıdan, bir kullanıcı profili ve kullanıcıları bir araya getirmesi açısından farklılık yoktur. Hem fotoğrafları düzenleyin hem de diğer kullanıcılarla paylaşın.

PicsArt - Photo Studio

PicsArt’ı kullanma

PicsArt’ı kullanmak, büyük olasılıkla şimdiye kadar kullandığınız en kolay programlardan biri olacaktır. Halihazırda bilgisayarınızda bulunan herhangi bir resmi düzenleme süreci boyunca sizi yönlendirir ve yapmak istediğiniz bir şey varsa kolayca yepyeni bir resim yaratmanıza yardımcı olur. Tüm bu inanılmaz özelliklere erişebilmeniz bu programı en iyi programlardan biri yapar ve bitmiş projelerinizi dünyayla paylaşmanızı kolaylaştırabilir. Doğrudan sosyal medya hesaplarınıza paylaşabilir veya kendi fotoğraflarını yaratan ve düzenleyen geniş bir kullanıcı veritabanının bulunduğu web sitelerini bile paylaşabilirsiniz.

PicsArt - Photo Studio

Programın tamamı, istediğiniz her bir resmi düzenleme süreci boyunca size yol gösterir. Daha sonra bitmiş çalışmayı bilgisayarınıza kaydedebilir veya başkalarının görmesini sağlamak için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Program içinde, resimleri/fotoğrafları kendinize özgü hale getirmek için tamamen kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz birçok farklı filtre ve araç bulunmaktadır.

PicsArt’ın faydaları

PicsArt’ı kullanmanın önemli bir yararı, diğer fotoğraf düzenleme servislerine kıyasla, bir düzenleme aracı içindeki bir web sitesidir. Bunun anlamı, bitmiş ürünlerinizin tümünü programın içindeki diğer kullanıcılarla paylaşabilmenizdir. Resimlerinizi bilgisayarınıza kaydetmeniz veya diğer sosyal medya platformlarında paylaşmanız gerekmez çünkü bu web sitesi kendi hesabınızı oluşturmanıza ve içindeki her şeyi paylaşmanıza olanak tanır. Bu programı kendi avantajınıza göre kullanmaya başlamak ve görmek için başkaları ile en sevdiğiniz fotoğrafların tümünü paylaşmak gerçekten kolaydır.

Bu programı kullanmanın bir diğer önemli faydası, ücretsiz olması ve geniş bir yelpazede farklı düzenleme ve oluşturma araçları sağlamasıdır. Fotoğraf kolajları oluşturmak, çizimler yapmak vb hepsini bir arada bulunduran başarılı bir fotoğraf stüdyo uygulamasıdır. Bir resmi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak veya düzenlemek için herhangi bir ücret ödemeden zahmetsizce yapmanızı sağlar.

Fotoğraf düzenleme, oluşturma ve paylaşma

En sevdiğiniz fotoğrafların paylaşımı, PicsArt gibi bir programı kullanırken eskisinden daha kolaydır. Sorularınız olduğunda ofislerine de başvurabilirsiniz. Onların yardımsever ve destekleyici personeli, bu programı kendi avantajınızla kullanma sürecinde size yardımcı olacak ve bu, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı sevdiğiniz güzel fotoğrafları düzenlemek için tam ihtiyacınız olan şeydir.

Program, kullanabileceğiniz çok çeşitli düzenleme araçlarıyla profesyonel bir fotoğrafçı gibi hissetmenize yardımcı olabilir. İster bir fotoğrafın parlaklığını arttırmak ya da tamamen farklı görünmesi için yeniden yapmak isteyip istemediğinize bakmaksızın, PicsArt bu şeylerin hepsini gerçekleştirmek için harika bir araçtır. Programı indirmek, günlük yaşamınızda keyif alacağınız kolay ve hızlı bir adımdır.

Windows 10 için PicsArt – Photo Studio indir (Windows Mağaza)

Android için PicsArt – Photo Studio indir (Play Store)

iPhone için PicsArt – Photo Studio indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir