Windows 10 için Sketch Dosya Açma ve Düzenleme Programı

Bu yazımızda, Windows 10 Mağaza uygulaması olarak kullanabileceğiniz ücretsiz Sketch dosyası açma ve düzenleme programı hakkında konuşacağız.

Mac OS X sistemlerde ön plana çıkan .skech dosyaları, eskiz veya kroki çizim dosyaları olarak adlandırılan görüntü dosyalarıdır. İnternetten indirdiğiniz bir görüntü dosyasının .sketch uzantılı dosya olduğunu fark edebilirsiniz. Sketch dosyasını açma veya düzenleme gereksinimi duyabilirsiniz.

Windows 10 bilgisayarda bu dosyaları görüntülemek istiyorsanız Lunacy, Mağaza uygulaması olarak mevcuttur. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu uygulama sayesinde düzenlemeleri de kolayca yapabilirsiniz.

Windows 10 için Sketch Dosyası Açma ve Düzenleme Programı

Lunacy, Windows 10 Mağaza uygulaması olarak yüklenebilir ve şık arayüzü ile kolayca bu dosyaları açabilirsiniz. Basit bir program olduğunu düşünmenizi istemiyorum.

Sketch dosyaları görüntülemenin yanı sıra, HTML / CSS kodlaması için kullanışlı özelliklere sahiptir. Windows’da Sketch dosyalarını sunucuya senkronize eden can sıkıcı Mac eklentileri olmadan açmanızı ve düzenlemenizi sağlar. Yazı, raster görüntüler, hatta geçişler ve gölgeler içeren dosyalarla harika çalışır.

CSS dışa aktarma özelliği sayesinde, herhangi bir nesnenin CSS özelliklerini görme ve tek bir tıklamayla kopyalamayı sağlar.

Sık kullandığınız özellikler vurgulanır. Yazı özelliklerini, raster görüntüleri, eğimleri ve gölgeleri bile görebilirsiniz.

Lunacy özelliklerine kısaca bakacak olursak; .sketch dosyalarını açma, sketch elemanlarını inceleme, elemanlar arasındaki boşlukları ve mesafeleri gösterme, css ve html kod olarak dışa aktarma, PNG gömülü öğeleri dışa aktarma, sayfayı PNG olarak dışa aktarma, seçilen öğeleri farklı ölçekli png dosyalarına aktarma ve sketch sembollerini destekleme vardır.

Windows 10 için Lunacy uygulaması (Windows Mağaza)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir