Windows 10 için uzaktan kumanda yönetimine sahip en iyi antivirüs programlar

Dünyanın her yerinde daha fazla insan mobil bilgi işlemle uğraşmaktadır ve yazılım üreticileri ürünlerine her yerden her zaman erişmek için uzaktan kumanda özellikleri ile yüklenerek gelmektedir. Bu nedenle, uzaktan kumanda yönetimi giderek daha önem kazanmaktadır.

Aynı şey, antivirüs programları içinde geçerlidir. Hızlı ve güvenli bir şekilde ihtiyaçlarınızı gidermek için uzaktan kumanda yönetimine sahip antivirüs programları kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak sorunları çözmek için bilgisayarlara hızlı ve güvenli bağlantı sağlar. Böylece zamandan tasarruf sağlarsınız ve sorunlara anında çözüm sağlayabilirsiniz.

Yöneticiler, ağlarının güvenliğini, herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda, özellikle dünyanın her yerindeki çok sayıda uzaktan iş gücüyle kontrol altına alırken, gerçek zamanlı uyarıları alıp tehditlerle ilgili raporlar alabiliyorlar. Şimdi gelin birlikte, özellikle Windows 10 sistemler için uzaktan kumanda yönetimine sahip en iyi antivirüs programlara bir göz atalım.

Windows 10 için Ücretsiz En İyi Güvenlik Duvarı Programları

2018’de kullanmak üzere uzaktan kumanda yönetimine sahip antivirüs programlar

1. Bitdefender

Bitdefender’ın GravityZone aracı ile, genel güvenlik durumunuza, global tehditlere karşı güvenlik tehditlerine, sanal veya fiziksel masaüstleri, sunucular ve mobil cihazları koruyan güvenlik servislerini tam olarak görünür hale getirebilirsiniz.

Tüm bunlar, kontrol, raporlama ve uyarı hizmetleri için tek bir konsol olan Kontrol Merkezi aracılığıyla yönetilir (şirketlerde bu organizasyondaki çeşitli roller içindir).

Cihaz Denetimi modülü aracılığıyla buluttan güncelleme, taramayı başlatma ve My Bitdefender penceresine giderek uzaktan veya manuel olarak yüklemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

My Bitdefender sayfasını açtıktan sonra, Bitdefender ile kurulan tüm aygıtları bulabilir ve orada denetleyebilirsiniz.

Bitdefender antivirüs programını alın

2. BullGuard

Kapsamlı güvenlik paketindeki tüm BullGuard ürünleri işinizi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. En çarpıcı şeylerden biri, etkili tasarımı, gösterge tablosu arayüzünde gezinme ve kullanma kolaylığı ve açıkça işaretlenmiş özellikler ve eylemlerdir.

Uzaktan kumanda ile birlikte gelir; böylece kişisel veya işletme bilgilerinizi, cihazınızın yakınında olmadığı veya kaybolması veya çalınmasına rağmen yönetebilirsiniz.

BullGuard Premium koruması, BullGuard Internet Security veya BullGuard antivirüsünden birini seçebilirsiniz

BullGuard antivirüs programını alın

3. Panda

Panda Remote Control, Panda Security tarafından ağınızdaki bilgisayarlara uzaktan bir web konsolundan erişmenize izin vermek için geliştirilmiş bir araçtır. Bu araçla, fiziksel olarak bulunmadan sorunları giderebilirsiniz veya müvekkilinizin güvenlik sorunlarını müdahale etmeksizin ve etkinlikleri üzerinde herhangi bir etkisi az olsa da çözümleyebilirsiniz.

Satın aldığınızda Panda Endpoint Protection, Endpoint Protection Plus ve Adaptive Defense 360 konsollarında bulunur ve uzaktaki bilgisayarları barındıran grubun yapılandırma profilinin ayarlarında Uzaktan Kontrol seçeneğini ilk kez etkinleştirirseniz otomatik olarak yüklenir.

Uzak bilgisayarlara erişirken uygulanacak gizlilik düzeyini belirlerken üç seçenek elde edersiniz: Her zaman izin isteyin, Sadece bildir ve Bildirmeden erişim izni verme.

Panda antivirüs programını alın

4. Avast

Avast, masaüstünüzün rahatlığını bozmadan sorunsuz çalışıp sorun gidermek için uzaktan kumanda yönetimine sahip önde gelen bir virüsten koruma yazılımıdır.

Premium Uzaktan Kumanda özellikleri şunları içerir:

  • Herhangi bir bilgisayara uzaktan bağlanıp yeni yazılım yüklemek için uzaktan yönetim, sorunları giderme, kullanıcıları diğer görevler arasında değiştirme.
  • Donanım ve yazılım ile ilgili hayati bilgileri görmek için sistem bilgisi.
  • Günlük dosyaları göndermek, sorunları gidermek ve çözmek için hızlı ve etkili bir şekilde yazılım güncellemeleri almak için dosya transferi.
  • Oturum kaydı, takip ve / veya eğitim oturumlarını yakalamak için tek tıklamayla kayıt.
  • Bağlantınızı güvende tutmak için eksiksiz uçtan uca şifreleme için maksimum güvenlik.
  • Müşterilerle sorunları gidermek için onlarla iletişim halinde kalmak için tam özellikli bir sohbet istemcisi.

Avast antivirüs programını alın

5. Comodo

Comodo’nun Uzaktan Kumandası yönetilen servis sağlayıcıları için bu sağlayıcıların ihtiyaç duyduğu temel hizmetleri tek bir şemsiye altında ve Comodo konsolunda oturum açmak için daha hızlı ve kolay uzak masaüstü bağlantıları sunar. En yeni yenilikler ve teknolojilerle Comodo, günümüzde en çok kullanılan üçüncü parti yazılımlardan daha iyi araçlar sunar.

CRC, sorunları gidermenize, güncellemeler yüklemenize, bakım çalışmasına, ağ kaynaklarına erişmenize ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olarak iş akışlarını düzene sokar, paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Yöneticiler, uzaktaki PC’leri görüntüleyebilir ve bunlarla etkileşim kurabilir ve CRC’nin Comodo One’ın bitiş noktası izleme ara birimleri ile kesintisiz bir şekilde entegre olması nedeniyle, gerçek zamanlı yapılan güncellemelerin sonuçlarını görmelerini sağlayarak gerekli olacak görevleri çalıştırabilir.

Comodo antivirüs programını alın

6. AVG

AVG’nin Managed Workplace 10 genişletilmiş uzaktan kumanda işlevleri de dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özellikleri ile birlikte gelir. Premium Uzaktan Kumanda, Managed Workplace’ni dağıtmadan İnternet üzerindeki herkese uzaktan destek sunmak için özel ve isteğe bağlı oturumları içerecek şekilde geliştirilmiştir.

Bu uzaktan kumanda özelliği, müşterilere ayrı bir uzaktan kumanda çözümü satın alma ve bakım maliyeti kazandırır.

AVG antivirüs programını alın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir