Wise Force Deleter: Windows 10 için ücretsiz dosya silme programı

Windows PC bazen bir dosyayı silmeyi reddeder ve dosyaları silemiyor, erişim reddedildi veya kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir gibi hatalar verir. Teknik olarak, bir dosya kilitli veya kullanımda olursa, sistem bu dosyayı silemez. Bu bazen oldukça can sıkıcı olabilir. Wise Force Deleter, bilgisayarınızdaki kilitli dosyaları silmenize yardımcı olabilecek ücretsiz ve Türkçe bir dosya silme yazılımıdır.

Kilitli veya Windows tarafından kullanılan herhangi bir dosyayı güvenli ve etkili bir şekilde silmek istiyorsanız bu ücretsiz dosya silme programı yardımcı olacaktır.

Wise Force Deleter

Program özellikle Windows PC’nizden kilitli dosyaları güçlü bir şekilde silmek üzere tasarlanmıştır. Erişim kısıtlamaları olmasına veya herhangi bir başka program tarafından kullanılıyorsa veya kaynak veya hedef dosya kullanımda olsa bile bir dosyayı silmenize izin verir. Windows PC’nizden herhangi bir dosyayı silmenizi sağlayan sezgisel bir arayüze sahip, basit bir ücretsiz yazılımdır. Program hem 32-bit hem de 64-bit Windows PC’yi destekler ve Windows 8 / 8.1 ve Windows 10 ile çalışır.

Ücretsiz silinemeyen her dosyayı silme programı

Bu ücretsiz dosya silme programının ana hatları çok basit ve tüm seçeneklerle sadedir. Dosyaları manuel olarak ekleyebilir veya kaldırabilir, kilidini açabilir ve silebilirsiniz. Wise Force Deleter yalnızca dosyaları değil komple klasörleri silmeye yardımcı olacaktır. Ana genellemenin sağ üst köşesindeki küçük oku tıklattığınızda Ayarlar sayfasına yönlendirilirsiniz.

Sistem çökmelerini önlemek için, Windows bazen uygulamalarından herhangi biri tarafından kullanılan bir dosyayı silmenize izin vermez. Wise Force Deleter, bu sıkıntıdan kurtulmak için kullanışlı bir programdır. Dosyayı kullanan işlemi zorla sona erdirir ve dosyayı bilgisayarınızdan kalıcı olarak silmenize yardımcı olur.

Birden fazla dosyayı silmek veya kaldırmak için doğrudan bir düğme yoktur, ancak manuel olarak bunu yapabilirsiniz. CTRL düğmesine basın, dosyaları seçin ve ‘Kilidini Aç & Sil‘ düğmesine tıklayın.

Ayrıca, Wise Force Deleter, kilitli dosyayı sağ tıklayıp silmenize izin verir. Görüntülenen bağlamlar menüsünden “Force Delete” seçeneğini belirleyin. Ayrıca, araç aynı zamanda sürükleme ve bırakmayı destekliyor.

Program, silinemeyen veya kilitli dosyaları silmek için mükemmel çalışırken, yine de bir gelişme alanı vardır. Program, hedef dosyayı kullanarak çalışan uygulamanın adını göstermiyor. Bu yararlı bilgiler olurdu.

Wise Force Deleter Türkçe indir

Wise Force Deleter ücretsiz ve Türkçe dosya silme programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 sistemleri ile uyumludur.

Windows için Wise Force Deleter Türkçe indir (1.86MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir