Wise Game Booster oyun hızlandırmaya ve optimize etmeye yardımcı olur

Yüksek grafik oyunlarını bilgisayarda oynamak her zaman kolay değildir. Bilgisayar bazen tıkanmış tuşlara yanıt vermiyor veya kilitleniyor olabilir. Bu çoğunlukla birkaç saat oynadıktan sonra ve oyunun başlamasından önceki zamanlarda görülür. Normal oyuna devam etmeden önce sorunu çözmek biraz zaman alabilir. Wise Game Booster, bu problemlerin üstesinden gelmeye yardımcı olur ve gereksiz arkaplan süreçlerini sona erdirerek ve istenmeyen sistem servislerini durdurarak oyunlarınızı hızlandırarak Windows sistemini optimize eder.

Oyun hızlandırmanın asıl püf noktası bilgisayarı hızlandırmaktır. Oyun hızlandırma programlarının asıl amacı, oyun oynarken arka planda gereksiz yere çalışan uygulama ve hizmetleri durdurarak ve bilgisayarınızı optimize ederek oyun oynamaya hazır bir ortam hazırlar. Bu sayede oyunları daha hızlı oynamak mümkün olmaktadır. Razer Cortex: Game Booster uygulaması da bu amaçla geliştirilmiş oyun performansını artırma programlardan biridir. Bu yazımızda Wise Game Booster uygulamasından bahsedeceğiz.

Wise Game Booster

Wise Game Booster bilgisayarda oyun oynamayı hızlandırmak ve optimize etmek için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe oyun hızlandırma programı. Program, sistem kaynaklarını sadece çalışan oyuna odaklatarak oyun deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. Etkinleştirildiğinde, tüm gereksiz programları kapatır ve tek bir tıklama ile tüm alakasız hizmetleri kapatır.

Wise Game Booster ücretsiz indirin ve çalıştırın. İlk açıldığında otomatik olarak PC performansını test eder ve iyileştirmeyi önerir. Başlatıldığında, uygulamanın ana arayüzü 4 sekme görüntüler. Bunlar,

  1. Oyunlarım
  2. Sistem İyileştirici
  3. İşlem Doktoru
  4. Servis Geliştirici

Oyunlarım

Wise Game Booster indir

Wise Game Booster’ın ilk sekmesi yerel oyunlarınızı anında aramanıza izin verecektir. Ayrıca “Oyun ekle” seçeneğini tıklayarak en sevdiğiniz oyunları da ekleyebilirsiniz. Tüm oyunlarınız ana arayüzde listelenecek ve oyunları kalabalık masaüstü simgelerinden bulmanız gerekmeyecek. Burada oyun bilgilerini de kontrol edebilirsiniz.

Sistem İyileştirici

Wise Game Booster indir

Oyunum sekmesinin bitişiğindeki sekme, sistem kararlılığını ve sistem çalışma hızını artırmak için ilgili sistem ayarlarını optimize etmenize, bilgisayarınızı oyun moduna geçirmesine izin verir. Bu işlemi, sağ tarafta görünen “Ayar Çek” düğmesini tıklayarak başlatabilirsiniz. Aracın sistem, süreçler ve hizmetleri tek tek optimize etmeye başlayacağını göreceksiniz.

İşlem Doktoru

Wise Game Booster indir

İşlem Doktoru ve Sistem İyileştirici bölümlerinde, Wise Game Booster ileri düzey kullanıcıların hizmetin elle sonlandırılmasını veya durdurmasını sağlar. Araç, yüksek bellek kullanımı süreçlerini tespit eder ve bunları sonlandırmanızı veya saklamanızı önerir. Ayrıca, bazı servislerin kapatılmasının çalışan makinenin performansını etkileyebileceğini size bildirir. Güvenliği sağlamak için, servisin yedekleme için çalışması kullanılmadan önce geri yüklenebilir.

Wise Game Booster Türkçe indir

Wise Game Booster ücretsiz ve Türkçe oyun hızlandırma ve optimize programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan Wise Game Booster son sürümünü indirin.

Windows için Wise Game Booster indir (2MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir