Word, Excel ve PowerPoint’i nasıl ücretsiz alabilirim?

Office için para ödemek istemiyor musunuz? Microsoft Office uygulamalarınızı (Word, Excel, PowerPoint) PC’nizde, dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda ya da tabletinizde ücretsiz nasıl alacağınızı gösteriyoruz.

Windows’un, her kullanıcı için Microsoft Office ile birlikte geldiği yaygın bir yanlış anlama durumu vardır. Ancak, Office de dahil olmak üzere, Word de dahil olmak üzere Windows 10, iOS ve Android cihazlara ücretsiz almak için bazı yollar vardır.

Yani yeni bir PC’niz, dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz var ve Microsoft Office’i istiyorsanız, bunları ücretsiz hale getirmenin yolları (kısıtlamalar geçerlidir) size nasıl yapılacağını göstereceğiz. Ayrıca, Microsoft’un sürümüyle uyumlu ücretsiz alternatif ofis programlarını sunuyoruz.

Word, Excel ve PowerPoint indir

iOS, Android ve Windows 10 için Office uygulamaları ücretsiz olarak indirin

Microsoft’un şu anki Office stratejisi, Android, iOS gibi çok çeşitli aygıtlarda Word, Excel ve PowerPoint için mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına geliyor. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu uygulamaları iOS, Android ve Windows 10’a indirebilirsiniz.

iOS için Office uygulamaları;

Android için Office uygulamaları;

Windows 10 için Office uygulamaları;

Ücretsiz Office uygulamalarıyla neler yapabilirsiniz ve yapamazsınız

Bunlar herhangi bir Windows 10 aygıtı için ücretsiz olsa da, tüm işlevlere tam erişim izni vermezler.

Bir PC veya dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız yalnızca belgeleri okuyabilirsiniz. Belge oluşturmak ve düzenlemek için Office 365 aboneliğine ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, Windows 10’u 10.1 inç veya daha küçük bir ekranda çalıştırıyorsanız, uygulamaları tamamen oluşturma ve düzenleme dahil olmak üzere kullanabilirsiniz.

Belgeleri görüntülemek pek fazla bir kullanıma sahip değildir, bu nedenle 10.1’den büyük bir ekrana sahip bir PC, dizüstü bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız ve ücret ödemek istemiyorsanız Microsoft Office’e bir alternatiflerini kullanmak isteyeceksinizdir.

Office alternatiflerine bakmadan önce, bir Microsoft hesabınız varsa Office Online‘ı kullanabileceğinizi ve yalnızca Windows 10 çalıştıran PC’lerle veya dizüstü bilgisayarlarla sınırlı olmadığını unutmayın. Bu aslında Office’tir, ancak yalnızca web tarayıcınızda bunu kullanmanız yeterlidir.

Ücretsiz en iyi ofis alternatifleri

Microsoft Office’e tamamen ücretsiz olan çeşitli alternatifler var.

Tavsiyemiz düzenli olarak güncellenen ve tam bir paketi olan LibreOffice‘tir ve dokümanları Microsoft formatlarında açıp kaydedebilmenizi sağlar. LibreOffice’i buradan indirebilirsiniz.

LibreOffice kullanmak istemiyorsanız, artık yalnızca Google Drive’ın bir parçası olan WPS Office gibi ücretsiz alternatifleri de kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz en iyi Office alternatifi programlara göz atabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir