WPS Office Free İndir – Tamamen ücretsiz Office alternatifi program

WPS Office Free, tamamen ücretsiz ve gerçekten etkileyici araçlar içeren Microsoft Office alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ofis programı. Windows, Linux sistemlerin yanı sıra, Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil sistemler ile uyumludur.

WPS Office Free, MSOffice ile rekabet edebilecek şekilde tasarlanmış ücretsiz bir ofis paketidir. WPS Office Free başlangıçta KingSoft tarafından geliştirildi ve bir ofis paketinin üç temel bileşenini içeriyordu: bir kelime işlemci, elektronik tablo editörü ve sunum görüntüleyici ve yaratıcısı.

WPS Office çok yönlüdür ve kolayca Microsoft Office’in en zorlu rakibidir. Bir şerit arayüzü vardır ve bu yüzden tamamen özellikli ve ücretsiz ilk programdır. Tek dezavantajı, paketin her bir parçası reklamlar içeriyor olması.

WPS Office Free – Ücretsiz ofis programı

Kingsoft Office, pahalı ofis yazılımlarına mükemmel bir alternatif olarak WPS Office Free yazılımını tasarladı. MS Office ve benzeri ofis programlarına mükemmel bir alternatiftir.

WPS Office Free, pahalı bir ofis paketi satın almak istemeyenler için özellikle ev kullanıcıları için mükemmel bir programdır. Ofis çalışanları içinde etkileyici özelliklere sahiptir. Elbette LibreOffice, bu alanda geliştirilen en iyi ofis programı olmasına rağmen daha farklı bir kullanım sağlayan WPS Office Free programını deneyebilirsiniz.

Klasik bir Microsoft Office teması

Kingsoft Office’in “ücretsiz” olduğunu unutmayın. Bu, yalnızca size en düşük minimum imkanları sağlayan diğer ücretsiz ofis programlarına benzemez. WPS Office Free 2016, özellikler, eklemeler ve yükseltmelerle doludur. Beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. WPS Office Free 2016, daha iyi görünmesini isteyenler için klasik bir Microsoft Office tema kullanma seçeneğiyle yeni bir arayüze sahiptir.

WPS Office Free indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Microsoft Office’in yeni bir sürümünü kullandıysanız, WPS Office Free arayüzü hemen tanıdık gelecektir. Aynı şerit arayüzü kullanır ve en yaygın araç ve seçeneklerin hepsi sezgisel bir şekilde yerleştirilir, böylece ihtiyaç duyduğunuz ayarı veya aracı aramakla zaman harcamazsınız.

Daha öncede söylediğimiz gibi, WPS Office Free’in tek dezavantajı reklamların olmasıdır. Bu durum kimseyi mutlu etmemektedir. Ancak bu mükemmel yazılım paketinden faydalanmak için yapmanız gereken tek fedakarlıkta budur.

WPS Office Free indir

Çeşitli işlevler sağlar

WPS Office Free 2016 gerçekten size iyi hizmet verecek bir ofis programıdır. Tüm belgelerinizin basit ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak ve düzenlemek için sürükle-bırak masa araçları, paragraf araçları ve sekme modu ile birlikte gelir. Bulma ve değiştirme işlevi, temel kontrol işlevleri, elektronik tabloların keyfini çıkarın (.xlsx ve .xlsm dahil). Ayrıca çeşitli ücretsiz PPT şablonlarından birini seçebilirsiniz.

MS Office ile uyumlu hale getirilmiştir

Benzer ucuz veya ücretsiz ofis programlarından farklı olarak, WPS Office Free 2016 büyük oranda MS Office ile uyumlu hale getirilmiştir. Bu, çeşitli belgelerin bir kopyasını göndermeniz gerektiğinde veya göndermek istediğinizde kullanışlıdır. Buna .docx, .dotx, .docm ve .dotm biçimleri dahildir. Ayrıca, renkli arka planlara sahip PDF’leri dışa aktarmanın yanı sıra PDF’leri de destekler.

WPS Office Free indir

PDF formatını Word formatına dönüştürme

PDF dosyalarını Word formatına dönüştürebilen diğer eklentiler WPS Office Free’i diğer ücretsiz ofis programlarından daha üstün bir konuma getirir ve inanılmaz derecede düşük sistem gereksinimleri, en eski Windows PC’lerde bile yüklemek için idealdir.

Android ve iOS mobil sürümleri

Hareket halindeyken çalışmaktan ve bulut depolama alanından yararlanmak isteyen herkes için, yazılımın iOS ve Android mobil sürümleri de mevcuttur. Bilgisayar üzerinde yaptığınız çalışmalar artık yarım kalmayacak. Devam eden çalışmaları Android ve iPhone cihazlarda devam edebilir veya önceden hazırlamış olduğunuz belgeleri mobil sürümler sayesinde telefon ve tablet üzerinde kolayca görüntüleyebilirsiniz.

WPS Office Free indir

WPS Office Free ücretsiz ofis programı Windows, Linux, Android ve iOS sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan WPS Office Free sürümü indirin.

Windows için WPS Office Free indir (74MB)

Android için WPS Office Free Türkçe indir (Play Store)

iOS için WPS Office Free Türkçe indir (App Store)

Linux için WPS Office Free indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir