XnRetro İndir – Ücretsiz fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programı

XnRetro, fotoğraflara anlık retro makyaj vermek için yardımcı ücretsiz fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme programıdır.

Bu fotoğraf editörü, diğer düzenleme programına göre daha kısıtlıdır. Fotoğraflara çeşitli efektler vererek farklı bir hava katmak için etkileyici bir programdır. Mobil uygulamalar daha kolay, daha kullanışlı ve çok benzer sonuçlar üretiyor.

Instagram ve benzeri akıllı telefon uygulamaları, fotoğraflarda filtrelerin kullanımını yaygınlaştırdı. Saniyeler içinde fotoğrafları retro bir görünüme dönüştürebilir, bir tablo gibi görünmesini sağlayabilir ya da daha soyut bir şeye dönüştürebilirsiniz.

XnRetro – Ücretsiz fotoğraf düzenleyici ve efekt verici

XnRetro İndir - Ücretsiz fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programı

Masaüstünde, tam teşekküllü görüntü düzenleyicilerinden biraz uzak olsa da, XnRetro, retro görüntü üretme konusunda uzmandır. Programın sunacağı sınırlı seçenekler hakkında konuştuktan sonra, yaptığınız düzenlemelerden sonra fotoğrafları veya resimleri JPG veya PNG formatında kaydedilebilir, başka seçeneği yoktur ve sosyal medya aracılığıyla paylaşılabilir.

XnRetro İndir - Ücretsiz fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programı
XnRetro, Windows, Mac ve Linux sistemler için ücretsiz en iyi fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programları arasında yer almaktadır.

Programın kullanımı çok kolaydır. XnRetro ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Programa bir fotoğraf yükleyin ve her biri farklı renk ve farklı dijital bozulma derecesine sahip olan 14 ön ayarlı retro filtrelerden birini seçin. Daha sonra, bir vinyet ve bir çerçeve seçmeden önce, lens efekti, toz lekeleri gibi zayıf ışıklı efektleri taklit etmek için ışık efekti ekleyebilirsiniz.

Daha fazla manuel kontrol için, bir dizi kaydırıcı kullanarak renk dengesi, gürültü kontrastı vb. ile bağlantı kurabilirsiniz; ancak iyi sonuçlar elde etmek için uygun bir görüntü düzenleyicisine sahip olmak çok daha iyi olurdu.

XnRetro İndir - Ücretsiz fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programı
XnRetro, Android ve iOS mobil cihazlar için ücretsiz en iyi fotoğraflara efekt verme ve düzenleme programları arasında yer almaktadır.

XnRetro, XnSoft’un Windows, Mac, Linux bilgisayarlar, Android ve iOS mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulaması olup, fotoğraflarınıza şaşırtıcı eski efektler eklemenizi sağlar. Uygulama size yüksek çıkış çözünürlüğü, çeşitli renk efektleri, ışık efektleri, seçilecek kareler ve ayrıca eski fotoğraflara muhteşem anlık efektler vermeyi sağlar.

XnRetro’yu şimdi indirin ve muhteşem vintage efektlerini fotoğraflarınızda deneyin.

XnRetro ücretsiz indir

XnRetro ücretsiz fotoğraflara efekt verme ve düzenleme uygulaması Windows, Mac, Linux, Android ve iOS sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan XnRetro sürümü indirin.

Windows 32-Bit için XnRetro indir (22MB)

Windows 64-Bit için XnRetro indir (24MB)

Mac OS X için XnRetro indir (30MB)

Linux için XnRetro indir (27MB)

Android için XnRetro indir (10MB)

Android için XnRetro Pro indir (Ücretli)

iOS için XnRetro indir (Ücretli)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir