Zapya İndir – İnternetsiz kolay ve hızlı dosya transfer programı

Zapya, PC ve mobil cihazlar için tasarlanmış bir dosya paylaşım uygulaması. Bu uygulama, kablosuz İnternet bağlantıları üzerinden büyük bir dosyayı aktarmanın kolay bir yolunu oluşturan, eşler arası paylaşımı kullanıyor. Zapya, belgelerinizi veya medyalarınızı kendi evinizde veya ofiste paylaşmak isterseniz, sahip olmanız için ideal bir uygulamadır.

Zapya ile ilgili en iyi şeylerden biri de, dosya paylaşım işlevini sunan bir sosyal medya uygulamasında bulabileceğinize benzer, kullanımı kolay bir arayüze sahip olmasıdır. Zapya, belirtilen arkadaş gruplarını seçmenize veya yakınlardaki arkadaşlarınızı ve ailelerinizi arayarak dosyalarınızı kimlerle paylaşacağınızı özelleştirmeyi sağlar. Bunu yaptıktan sonra, dosyaları yazılımda bulunan bir medya oynatıcı ile önizlemeyi seçebilirsiniz.

Zapya dosya paylaşma uygulaması

Zapya, en zahmetsiz dosya paylaşım uygulaması diyebiliriz. Kablo veya İnternet bağlantısının olmasına gerek yoktur. Dosyaları paylaşmak istediğiniz cihazlarda Zapya uygulamasının olması yeterlidir. Telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler, Android, iOS, Windows ve Mac OS X için çapraz platform paylaşımı uygulamasıdır.

Zapya, bir ofiste çalışanlar ya da kişilerin aynı Wi-Fi ağını paylaştığı bir ortam için ideal bir uygulamadır. Bir ofis veya üniversite ortamında, bu uygulama oldukça kullanışlı bir dosya paylaşım aracı olarak kullanılabilir.

Bu uygulama, en basit kullanıcıların bile anlayabileceği çok basit bir arayüz sunar. Dosya aktarımında sınır yoktur. Büyük dosyaları aktarmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntemlerden biridir. Bu uygulama, dosyalarınızı kiminle paylaşacağınızı özelleştirmeyi sağlayan kullanıcı grupları sunar.

Uygulama dahili bir entegre medya oynatıcı ile tasarlanmıştır. Bu sayede gönderilecek medya dosyalarını önizleme desteği sunar. Dosyaları aktarmak için İnternet bağlantısı gerektirmediği için dosya aktarmada herhangi bir sorun veya kopukluk yaşamazsınız.

Kullanıcı grupları sınırlıdır; kullanıcı grupları en az beş üyeyle sınırlıdır. Dosya aktarım hızı, çevredeki ortamın yanı sıra kullanılabilecek herhangi bir ekipmantan etkilenebilir. Yani anlayacağınız, bulunduğunuz ortam kötü olmadığı sürece aktarmada herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Zapya indir

Zapya dosya paylaşma/transfer/aktarma uygulaması Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows bilgisayara indirmede, program üretici sunucusuna bağlı olarak yavaş indirme yapmaktadır. Bu nedenle biraz sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

Windows PC için Zapya indir (7 MB)

Windows 10 için Zapya indir (Windows Mağaza)

Mac OS X için Zapya indir (Mac App Store)

Android için Zapya indir (Play Store)

Android için Zapya indir (APK 8MB)

iOS için Zapya indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir